Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lelki háttér függővé teszi...

A lelki háttér függővé teszi a teherbeesést?

Figyelt kérdés
A babatervezésnél szinte elkerülhetetlen, hogy ne koncentráljunk az eseményekre. Hogyan lehet lazítva véghezvinni a tudatosságot? Egyszer már szültem (nem várt terhesség)úgy h nem igazán éreztem jól magam a kapcsolatomban. Ma ez megváltozott. Rendbejött az életem egy szerető ember mellett, akivel viszont a tudatosság miatt (?!) nem esek teherbe... Rossz kapcsolatban a lelki háttér nem befolyásolja a teherbe esést. Ha felkészülve várom a terhességet, akkor nem sikerül. Hogy is van ez?
2008. dec. 17. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sajna tesó nekünk se akar jönni fél éve pedig kisfiam elsőre sikerült, én se értem hogy van ez.....csalódott vagyok nagyon
2008. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szinten zenesz:(
2008. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
első vagyok...s ti az utánam szóló s a kérdés írója régen próbálkoztok??
2008. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, sajnos!
2008. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

marmint mi ?

aki irta szinten zenesz??:)

2008. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
babavárás miatti STRESSZ = hormonális elégtelenség?
2008. dec. 17. 22:30
 7/15 anonim ***** válasza:
nem értelek -első vagyok csak kérdeztem h ti is tesót akartok??s hogy réóta próbálkoztok már???
2008. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem rég próbálkozunk (kb. negyed éve), de 34 éves vagyok. Azért ez aggaszt.
2008. dec. 17. 22:32
 9/15 anonim ***** válasza:

A lányom is csak úgy jött. A másodikkal meg próbálkoztunk és próbálkoztunk. Nem lettem terhes. Már bebeszéltem magamnak, hogy nincs is peteérésem, meg tuti, az antibébi tabletta elrontott valamit...Aztán lesz ami lesz alapon éltem tovább az életem. Megjegyzem, kenuztam, fürdöttem az éppen tisztának nem nevezhető folyóban stb.Ja, és kipróbáltam a szeretkezés utáni gyertyapózt, azzal, hogy a falnak támasztottam a lábaimat. A férjem jókat kuncogott, amikor ezt látta...És akkor összejött a tesóka, aki márciusra várunk.

Nem azt mondom, hogy add föl, félre ne értsd. Próbálj ki néhány praktikát.Nekem is kiderült, hogy a peteérésem előbb van mint én gondoltam.

Aztán sok szerencsét neked!

2008. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én első vagyok, na sztem én stresszelek eleget most költözünk majd jan ban...de 2 naponta együtt vagyunk már elegem is van lassan belőle:)fáradt vagyok náha....doki szerint is minden ok...ezért nme értem...
2008. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!