Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nő aki terhes lett...

Van olyan nő aki terhes lett vagy volt és mégis volt menszije?

Figyelt kérdés

Valakivel ez megtörtént?Lehetséges?Akivel előfordult annak mennyire volt vérzése?Erősen vagy kevés?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. dec. 17. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen nő sok, de kevesebb vérzésük van ilyenkor.
2008. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kevesebb a vérzés olyankor,inkább pecsételő, a terhesség előrehaladtával azért elmúlik
2008. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem lehetek terhes.Eleinte kicsi vérzések voltak és most erősen van meg.Akkor ne is reménykedjek?

Köszönöm a válaszokat.

2008. dec. 17. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én június elején teherbe estem,de még abba a hónapban (hónap végén) megjött rendes időbe,és normális mennyiségbe.Aztán júliusba is a szokott időben megjött,de már nem olyan volt,mint szokott.5 napig volt meg,de csak barnáztam (vér mennyiségben).De már augusztusban nem jött meg.És majd szeptemberben tudtam meg a babát.
2008. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi alapján merült fel, hogy terhes lehetsz? Ha felmerül, csinálj tesztet, menj dokihoz, jobb előbb tudni.
2008. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan merült fel hogy 1hónapot késet aztán december elején pár napig pecsételős vérzés volt.Meg terhességi tüneteim vannak.Meg a doki a vizsgálat során talált valamit de még nem lehet tudni mi az.Szeptemberben voltam rákszűrésen és minden rendben van.Ha nem terheség akkor nem tudom mi lehet.Talán hormonzavar okoza.
2008. dec. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!