Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjuk el hogy babát...

Hogy mondjuk el hogy babát várunk?

Figyelt kérdés

Szerdán szeretnénk bejelenteni egy születésnap keretében (dupla sokk :D) hogy babát várunk viszont azt még nem igazán tudjuk hogy hogyan,ötletek vannak mint pl a legszuperebb nagymama nagypapa,vagy esetleg kis zokni,ultrahangos kép egy borítékba (születésnapi meghívó címén).

Ti hogy oldanátok meg? :)


Mindenféle tippet,ötletet szívesen fogadok :D



2022. márc. 21. 23:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Saját szülinap lesz :D
2022. márc. 22. 06:07
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha saját, akkor mehet.


Kérlek ne gondold túl azt, hogyan mondod el. Elég hülyén tud kijönni.

2022. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Ikrek? Vagy miert dupla sokk?
2022. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Mi máskor nem

Is találkozunk, csak szülinapokon névnapokon ünnepeken.



Mi uh képeket adtunk az egészségügyis anyósomnak..

második alkalommal csak jelentőségteljesen letettem a koccintóspoharat a férjem elé, hogy ezt most neked kell meginni.🙄😅


Amúgy a kis zokni vagy szupernagyi kulcstartó jó.

Inkább az utóbbi, mert a zoknit csak elteszi, mint egy képeslapot..csetresz lesz idővel.


Egy kulcstartó örök

2022. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Mi közös koccintásnál mindig mondunk pár szót. Köszöntjük a szülinapost, stb. Én ott már nem ittam, de nekem is kitöltötték a pálinkát, apukám mondott két mondatot, majd én beszúrtam a végére, hogy "koccintsuk arra is, hogy nagyszülők lesztek". Hát az a sokk és hatásszünet, ami kiült az arcokra, örök élmény. Nagyon örültek, de látszott, hogy erre így akkor abszolút nem számítottak. Szerintem jól sült el, nem kell ezt túl cifrázni. :)
2022. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ha nagyszülőnek van a szülinapja annál szebb nincs is hogy ha elmondod hogy jön az unoka
2022. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Mi is a szülinapomon jelentettük be. :)

Vettem egy pólót amire az volt írva, hogy: ANYA LESZEK!

Egy étteremben tartottuk.. a tortázásig farmerkabátban ültem.. mikor letették elém a tortát.. és mi előtt elfújtam volna a gyertyát.. levettem gyors a farmerkabátot és a kezembe vettem a tortát. Ott álltam mindenki előtt és csak annyit vettem észre hogy tátott szájjal néznek rám.

Elég vicces volt 😁 egyszerre sírtam és nevettem és persze mások is. :)

2022. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17


Ez jó pofa,köszönöm :)

2022. márc. 22. 10:46
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Sosem értettem, miért kell ezt túlgondolni. Csak szülni fogsz, nem doktorálsz.
2022. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tiétek,akkor én is pólót vennék fel..valami ilyesmit. :)


[link]

2022. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!