Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjuk el hogy babát...

Hogy mondjuk el hogy babát várunk?

Figyelt kérdés

Szerdán szeretnénk bejelenteni egy születésnap keretében (dupla sokk :D) hogy babát várunk viszont azt még nem igazán tudjuk hogy hogyan,ötletek vannak mint pl a legszuperebb nagymama nagypapa,vagy esetleg kis zokni,ultrahangos kép egy borítékba (születésnapi meghívó címén).

Ti hogy oldanátok meg? :)


Mindenféle tippet,ötletet szívesen fogadok :D



2022. márc. 21. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Kinek lesz a szülinapja? Ha a leendő nagyszülő valamelyikének, akkor én semmiképpen nem akkor mondanám el. Ez az ő napja.
2022. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Attol fugg kinek. szuletesnapja. Ha a tied vagy a ferjede akkor mondjatok, ha nem, akkor nem tukmaljatok magatokat ra senkire a szuletesnapjan.
2022. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Születésnap keretében sehogy.

Máskor pedig: babát várunk

Ennyi bőven elég

2022. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, milyen családban élnek az előző válaszolók, szerintem a legszuperebb ajándék egy várt kisbaba érkezése… biztos hogy nem titkolnám csak azért, mert ezzel elveszem mástól a reflektorfényt. 🤦🏼‍♀️
2022. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Szülinap keretében nem mondanám el ezt, nem venném el más elől azt a napot, ami róla szól, még akkor se, ha a saját gyerekemről van szó. Hacsak nem a te, vagy a párod szülinapja lesz. Képzeld el azt a szituációt, hogy épp a te szülinapi partid van és a húgod (akár van, akár nincs) a közepén bejelenti, hogy épp babát várnak, aztán a te szülinapodra utána már mindenki tojni fog a hangulat keretében. Nekem ennek olyan hatása van, mintha valaki más esküvőjén jelenti be a saját eljegyzését. Vannak dolgok, amiket egyszerűen nem illik.
2022. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Családfüggő. Vannak, akiknél nem lenne abból hiszti, ha valakinek a születésnapján történne, főleg ha egyébként messze laknak a családtagok egymástól vagy más okból ritkán találkoznak élőben, és az ünnep miatt jönnek össze. De mint látod a válaszokból, vannak, akik ebből problémát csinálnak, szóval neked kell mérlegelned, hogy a te családod az a kategória-e, mint mondjuk az első három válaszoló, vagy olyan, mint a negyedik.
2022. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nagyon furcsa itt mindenki. Szerintem egy nagyszülőnek ennél nagyobb ajándékot nem is lehetne adni. Én felnőtt létemre örülnék ha tesóm az én szülinapomon jelentené be, hisz nem 5 éves vagyok hogy az a nap csak rólam szóljon.
2022. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a kérdező döntse el hogy milyen a kapcsolata a nagyszulokkel, ők hogy fogadnák, sértődés lenne e vagy legnagyobb ajándék.

Megmondani viszont szerintem vagy simán vagy adni valami nagyszülős dolgot. Hogy immár nagymama lett. Bár nem tudom ez mi lehet. :)

2022. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Attol függ kinek a szülinapja.Ha családtag,rokn stb.Vagyis nem a tiétek,aakor sehogy.Nem a ti napotok!
2022. márc. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Mi vettünk egy egy mesekönyvet, aminek az volt a címe, hogy "Mesélj nekem nagymami", és abba ragasztottam uh képet.


Más szülinapján én sem jelenteném be, max ha a miénk vagy a nagyszülők szülinapja van.

2022. márc. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!