Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolja mindenki sok...

Miért gondolja mindenki sok fiatal lány, nő, hogy a terhesség első jele a brutál hányinger, hányás?

Figyelt kérdés

Annyira bosszantó, hogy a buta filmek hatására azt gondolják, hogy a terhesség első jele egy masszív hányás. Miért nem oktatják a fiatalokat rendesen biológiából, hogy megismerjék a női test működését és azt, hogy a terhesség első jele a kimaradt menstruáció? A hormonok hatására persze lehet émelygés, nekem is volt már, hogy nagyon figyeltem és tapasztaltam a kimaradt előtt előtt is, de őszintén ha nem figyelem nem veszem észre és sokszor más miatt is lehet.

Ti mit tapasztalatatok? Mostmár érdeke egy statisztika.



2022. márc. 21. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Melyik film a Családi titkok,Veled is megtörténhet mert abban volt egy olyan rész hogy a nő lefeküdt egy férfivel és másnap már jöttek is a rosszullétek?
2022. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!