Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől maradhat ki menstruáció...

Mitől maradhat ki menstruáció ha nincs terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal babát szeretnénk.

5hónapja próbálkozunk, de össze-vissza, mert volt, hogy a munkája miatt csak hétvégéken volt itthon. Ettől függetlenül nézegettem én a naptáramat és legutóbb pont jókor próbálkoztunk, mert a legesélyesebbnek írta a naptár.

Nálunk az átlag a napi 4 együttlét a sok különtöltött nap miatt.

Jelenleg 6napja késik a menstruációm, ennek ellenére negatív a tesztem.

Napok óta hányingerem van.

Mi lehet a baj? Létezik olyan, hogy ilyenkor még nem mutatja a teszt? Olvastam olyat, hogy volt akinek 7-8-9 nap múlva mutatta ki az elmaradás után. Vagy ennyi idő után ne reménykedjek?

Nekem mindig pontosan jön meg, nem szokott késni, nem szokott kimaradni.



2022. márc. 17. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Kb bármitől.


Szomorú, hogy egy felnőtt nő ennyire nincs tisztában a testével és a nemi hormonok működésével, hogy tudja, bármitől felborulhat, és ez csak nagyon ritka esetben kóros.


Komolyan, ráférne a felnőttekre is egy felvilágosítás. Akkor nem lenne annyi agyhalott itt ezen az oldalon, akinek ha 1 nappal később jön meg, már torkaszakadtából ordít, hogy AZONNAL ORVOS!!!!!! mert épp haldokolsz... 🤦🏼‍♀️

2022. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
veled az élen 11es
2022. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Látom magadra ismertél, #12 válaszoló.


Gondolom te is ilyen tudatlan nő vagy, aki ha egy vércseppel többet vérzik mint szokott, akkor Karácsony éjjelén rohan a sürgősségire tömegeken átgázolva, mert azt hiszi menten elvérzik.

2022. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

Én olyan vagyok aki ölni tudná az olyan embereket aki te vagy ,mert beleszólnak abba hogyan ,mit csináljan. Öszintén tényleg tudatlan vagyok mert nem értem ha te nem értesz egyet a kérdezővel miért irogatsz ide?

Tudnék írni még ,csak kár nem tudom ki vagy .

2022. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Ti anyukák lesztek/vagytok vagy ha nem hát pusztán a nőiség miatt nem érzitek gáznak ezt a minőségü kommunikációt egymás felé?
2022. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
11es szerint tudatlanok vagyunk ....
2022. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem a 11-es válaszoló vagyok, de sajnos egyet kell értsek vele.

Már egy tini lánynak is ismernie kellene annyira a testét, hogy tudja, mitől késhet a menstruációja. Ez teljesen alap. Ha valaki ezt még akkor sem tudja amikor babát tervez, az igenis GÁZ. Sőt, egyenesem siralmas.

Elnézést, nem szerettem volna megbántani senkit...

2022. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
nem bántottal ,de nem lehet tudni miért késik a valakinek a menstruációja ,ezért ha valaki nem terhes akkor orvoshoz kell evvel fordulni . Továbbra sem tartom magam tudatlannak ,sőt.
2022. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teszteltél kedves kérdező?
2022. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!