Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől maradhat ki menstruáció...

Mitől maradhat ki menstruáció ha nincs terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal babát szeretnénk.

5hónapja próbálkozunk, de össze-vissza, mert volt, hogy a munkája miatt csak hétvégéken volt itthon. Ettől függetlenül nézegettem én a naptáramat és legutóbb pont jókor próbálkoztunk, mert a legesélyesebbnek írta a naptár.

Nálunk az átlag a napi 4 együttlét a sok különtöltött nap miatt.

Jelenleg 6napja késik a menstruációm, ennek ellenére negatív a tesztem.

Napok óta hányingerem van.

Mi lehet a baj? Létezik olyan, hogy ilyenkor még nem mutatja a teszt? Olvastam olyat, hogy volt akinek 7-8-9 nap múlva mutatta ki az elmaradás után. Vagy ennyi idő után ne reménykedjek?

Nekem mindig pontosan jön meg, nem szokott késni, nem szokott kimaradni.



2022. márc. 17. 07:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Szia ! Hány naposak a cikkusaid?
2022. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha ilyen pontos a ciklusod, és pont jókor próbálkoztatok (ez naptárral azért elég erős kijelentés, de na), akkor a tesztnek 6 nap késésnél már nagyon mutatnia kellene...

Lehet valamilyen hormonális probléma, vagy csak simán egy hosszabb ciklus ez most.

Ajánlanám, hogy kezdj el LH tesztelni.

2022. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha ennyi ideje késik akkor ha halvànyan is de kéne vmit a teszt hogy mutasson.2 naponta próbàlgasd de én kétlem hogy baba van a dologban.Lehet kémiai terhessèg bàr akkor is a teszt jelezne csak nem erősődne.Több ilyen kérdèst làttam és az az èrdekes hogy ugyanez van màsoknak is tehàt hogy késik de a teszt full negatív.Szerintem ez ilyen lelki eredetű dolog is lehet hogy késik.Ezt nem bàntàsból írtam félreértès ne essék mert megértem milyen mikor vàrsz a babàra.
2022. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarlak elkeseríteni, de az sem biztos, hogy volt/van mindig peteérésed. Követni kéne teszttel, mert a naptár ezt nem tudja jól megmutatni.
2022. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
A napi 4 együttlét fizikailag biztos jó dolog, de a teherbeesési esélyeket rontja.
2022. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért rontja?
2022. márc. 17. 07:27
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Mert a ferfi nem tud annyi spermàt megérlelni..

“Hígabb”


A teherbeesés szempontjából a 2 naponta a legideálisabb.


Nyílván másképp is lehet, de a legkedvezőbb ez.

2022. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem rontja, egyszerűen csak az első után gyereknemzés céljából sokat már nem ér. Azt olvastam valahol és logikusnak is tűnik, hogy a spermiumoknak idő kell (1-2 nap), hogy újra termelődjenek. Ha ez igaz, akkor az első szeretkezéskor van csak az ondóban több termékeny spermium. De azt is olvastam hogy a női orgazmus segíti az útjukat így ha ez is igaz, akkor azért a többszöri együttlét ezen meg segíthet kicsit. Nem tudom mennyire igaz vagy nem. Mi úgy vagyunk együtt ahogy jól esik és csak reménykedünk, hogy ebből rövidesen ősszejön a baba.
2022. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális, ha 1-1 kimarad, különösebb ok nélkül.
2022. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is jó ötlet lenne az LH teszt, egyrészt mert nem mennek el úgy hónapok, hogy azt gondolod, minden rendben a peteéréssel, másrészt nem biztos, hogy középidőben van az ovuláció és ez ciklusonként is változhat kicsit. Ha pont akkor nincs is otthon a párod, legalább képben vagy a termékeny napokkal. Nekem a 2. ilyen ovulációs tesztes hónap meg is hozta a sikert. Szorítunk!
2022. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!