Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog holnap tesztelni? Ki...

Ki fog holnap tesztelni? Ki tervez babát?

Figyelt kérdés

Én holnap fogok tesztelni 6 napja késik viszont derék fájdalmon kivül nincs más jel.

Kiváncsi vagyok ki hogy áll a babatervezéssel/babavárással!



2022. márc. 16. 18:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt is tökéletesen alkalmas arra, hogy a peteérésedet tudd. Sajnálom, ami történt veled korábban. Csak a felesleges aggodalmak és szomorúság miatt nem értem soha a koria tesztelések miértjét. Pláne, hogy többször előfordult már a kudarc.
2022. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%

Igen, minden ember más.

Nekem meg az a fura hogy, nem tesztelnek korábban(jó nem ilyen korán😉), lehet kiderülne, hogy elindul de valami baj van.

2022. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
54%

28 vagyok ilyen a reggeli, egyenlőre jól haladok😁


[link]

2022. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
36%
32-es! Ezt kifejtenéd hogy érted? Mondjuk 5 nappal a menstruáció előtt halvány pozitívat tesztelnék, akkor miben változna bármi, ha a menstruáció elmaradása napján erősebb pozitívat tesztelnék? Vagy éppen negatívat, ha kémiai volt? 🙂
2022. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%

Úgy gondolom, hogy mikor mész a meddő dokihoz, mert nem jön a baba, akkor tudod mondani, hogy sok kémiaid volt eddig, nem értek hozzá, de lehet a dokinak ez számít.

Engem a szívhang nélkülinél próbáltak meggyőzni, hogy később foganhatott, mert minden szépen haladt csak kissebb terhességnek látszott, ha nem tesztelek korán, reménykedtem vólna én is, de így kizárt volt, mert amikorra a fogantatást mondta már volt + tesztem.

De mondom mindenki más.

2022. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
68%

9-es vagyok

Nekem kémiai volt a mostani. De már januárban is volt egy kémiai.. De legalább elindult és elmentem dokihoz, ahol megállapította hogy PCO gyanús vagyok…így legalább megkezdődtek a kivizsgálások.. így nem próbálkozunk feleslegesen x időt, mert most már tudják hol keressék a hibát, remélhetőleg adnak gyógyszert és nálunk is bekopogtat a gólya egyszer.🤗

Akinek sikerült boldog babavárást!

2022. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!