Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van a nem várt napja...

Holnap van a nem várt napja és tesztelni fogok reggel de ha hajnalba kimegyej wcre akkor mikor jobb tesztelni?

Figyelt kérdés
10-11 óra között szoktam elaludni, kb hajnali 3kor ki szoktam menni wcre, majd után mikor 7kor kelek akkor megyek megint pisilni. Melyik időpont lenne jobb a tesztelésre? Hajnali 3 vagy reggel 7? Hajnalba mindenképp kimegyek visszatartani nem szeretném nem bírok úgy aludni
2020. dec. 1. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, és elég magas a hormonszint ahhoz, hogy kimutassa a teszt, akkor szerintem mindegy, melyik pisiből nézed. De gondolom izgulsz az eredmény miatt, úgyhogy én biztos jobban aludnék a hajnali 3 órai teszt után (eredmény ide vagy oda).

Drukkolok!

2020. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkelnék 3 körül én nem bírnám ki hogy ne csináljam meg 😃
2020. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én sose tartottam ezt a reggeli első vizelet tesztelést. 3 terhességem volt eddig mindig nem várt napján teszteltem a pozitívat és délután.
2020. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én mensi előtt 4 nappal délután teszteltem és nem foglalkoztam vele, hogy mennyit ittam vagy sem, terhes voltam és a teszt is mutatta. Ha késik akkor meg teljesen mindegy mikor tesztel az ember ki kell mutassa a teszt. Nem a reggel számít, hanem, hogy keveset igyál és várj a pisiléssel amíg tudsz... Ha éjjel felkelsz pisilni, akkor is megcsinálhatod. A tesztet nem a napfelkelte befolyásolja :D


Sok sikert!

2020. dec. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, én tuti nem merném hajnalban ezt bejátszani😁 Az utolsó tesztemnél 3 napig húztam az időt mire meg mertem csinálni. És kell hogy a párom ott legyen velem, hogy együtt izguljon velem😅
2020. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Mi lett az eredmény? :)

2020. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer munka után szaladtam be a rossmannba tesztért, majd otthon rögtön megcsináltam. Nem vártam reggelig és mégis kimutatta.
2020. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Úristen, engem az jobban meglepett, hogy sose alszod végig az éjszakát, hanem 3-kor kijárkálsz a wc-re. Ez nem normális.
2020. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8as miért, te nem szoktál éjjel egyszer se felkelni pisilni?
2020. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Énsem értem aki éjszaka kijár. Bármilyen meglepő is énse jártam soha éjjel wcre!
2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!