Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem. Ovosom nem...

Nincs peteérésem. Ovosom nem akar adni clostyt, már egy gyógyszeres kúrán túl vagyunk, akkor voltak szép nagy tüszőim. Mit tanácsoltok, milyen gyógynövényt vagy szereket szedjek?

Figyelt kérdés
Valaki akinek sikerült teherbeesnie holott nem volt peteérése?Mi az ami segíthet?
2010. szept. 13. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:

aviva torna nagyon jó erre.

cickafark tea a ciklus közepéig.

2010. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vénusz csepp.

Esetleg fogyókúra ha túlsúlyos vagy.

2010. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mióta nincs peteérésed? De mensid az van, nem? Attól függ mióta próbálkoztok a megtermékenyüléssel...nagyon sok oka lehet ennek, és sajnos az alteratívák nem igazán oldják meg a helyzetet, kerüld a stresszt az nagyon kihat a nöi szervezetre, és szerintem kellene neked sárgatest- Hormon: Duphaston. Kérdezd meg a nögyógyászodat, és ha nem akar ilyensmit felírni, nyugodtan keress másik orvost, közülük se mindenki jó.


Sok sikert!

2010. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazság szerint fogynom kéne,mert elég nagydarab vagyok.De tavaly fogyóztam és fogytam 24kg-ot 3hónap alatt de semmit nem változott a szervezetem...ugyanúgy nem menstruáltam.Most is van hogy hónapokig nem jön meg.A dokim állandóan a fogyókúrával zaklat,már nem is szivesen megyek hozzá,szerintem teljesen megalázó ez nekem.havi clostyt írt fel, és gyönyörű érett 2db domináns tüszőm lett tőle...De most nem hajlandó felírni hiába könyörgök neki...előtte duphastont kaptam és azt sem hajlandó felírni...teljesen ki vagyopk borulva.Én már 31éves vagyok,még sosem voltam terhes és most álljak neki fogyózni évekig mert Ő szerinte ez a megoldás?:?---Ő könnyen dumál,vén f@sz,neki már vannak gyerekei...

Most megint mehetek másik orvoshoz...ááááá én ezt nem bírom..

2010. szept. 13. 10:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a kedvesemnek van már egy 5éves tündéri kislánya akit imád(nem velünk él) És a szivem elszorul mikor arra gondolok,hogy én ezt lehet,hogy soha nem adhatom meg neki...:(((
2010. szept. 13. 10:45
 6/8 anonim válasza:

A barátnőmnek 5 év alatt nem volt peteérése a closty ellenére. Elment meddőségire, és egy szuri hatására terhes lett. Most már 1 éves a babója. Ne add fel, menj máshoz, ha bunkó a dokid! Ha egyszer hatott a gyógyszer, akkor lehet, hogy csak serkentő kell hozzá. Pl én 2 évig szedtem a clostyt, második évben kiegészítve bromocriptinnel, mert a szervezetem már nem reagált magára egyedül a clostyra. Most 8 hetes kismama vagyok :)

Sok sikert!!!!

2010. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyosak vagytok:)
2010. szept. 14. 06:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy tré másik dokihoz menni, de ezt a helyedben tuti otthagynám a csába! ha meg fizetsz is neki ezért a remek ellátásért akkor pláne! Arról nem írsz semmit, hogy mivel magyarázza, hogy nincs pé-d! Az érthető, hogy 3 adag után pihenni kell a Clostival. Voltál hormonvérvételen? UH-n képeden minden rendben van? Keress egy másik dokit, akit alaposan kivizsgál, kizárja a pcos-t, inzulirezisztanciát. Sajnos a túlsúly, pé hiánya utalhat erre...Bár inkább egy jó endokrinológus és nem nőgyógyász kellene! (ajánlom figyelmedbe: mensmentis.hu és pco-szindroma.hu)
2010. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!