Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan,hogy semmit nem...

Van olyan,hogy semmit nem érezni és a teszt pozi lesz?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok,hogy menstruáció előtt egy két nappal mindenképp lehet érezni,ha terhesség van,vagy nem minden esetben?
2022. márc. 11. 09:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
20. Azért sértegetsz kb. mindenkit igaz? Mert nem érdekel. 😂
2022. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a mellem nagyon fájt már kb két héttel a nemvárt előtti időszaktól számítva, de ezen kívül semmi, a 6. héttől kezdődtek csak a rosszullétek (az meg ugye 2 hetes késést jelent, addigra már bőven voltak pozitív tesztjeim).

Most a második babával nem éreztem semmit. Szurkált a méhem kicsit, mint mielőtt meg szokott jönni, szóval ebből a szempontból semmilyen változás nem volt, bár nyilván sejtettem, hogy valamikor csak pozitív lesz az a teszt, mert már egy ideje próbálkoztunk. De azért addig, míg nem teszteltem (és el nem mentem orvoshoz), addig nem tudtam, hogy terhes vagyok, nem éreztem semmit ezzel kapcsolatban.

2022. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nekem első babánál semmi tünetem nem volt. Még a szokásos mensi előtti mellfájdalom sem.

A rosszullétek a 6. héten kezdődtek.


Most a második babával mensi előtt egy héttel már furan éreztem magam. Fájt a mellem, és a 10. dpo-n egész nap annyira görcsöltem, hogy még mensikor sem szoktam ennyire. El is könyveltem, hogy ez nem jött össze ebben a hónapban sem. Aztán mégis ☺️ valószínűleg akkor fejeződött be a beágyazódás.


Szóval, mindenki más. De én is inkább csak utólag raktam össze a képet.

2022. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szia nekem sem volt igazán tünetem sőt aznap mikor volt a nem várt full negatív lett a teszt..rá 3 napra lett csak halványka csík..tünetek valakinek van az elejétől valakinek nincs .. nincs 2 egyforma terhesség ..

De szívből kívánom hogy sikerüljön 🤞🏻

A

2022. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó,neked külön köszike!🥰
2022. márc. 11. 17:54
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mi újság veled?

Utolsó vagyok..

2022. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mára nem vártam,nem jött még meg.Reggel biztos voltam benne,hogy meg fog...lehet holnap.Nemigazán érzem,hogy terhes lennék.🙄
2022. márc. 13. 21:25
 28/30 anonim ***** válasza:

Kérdező !


Tesztelni keszulsz valamikor ?

2022. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%

"Nemigazán érzem,hogy terhes lennék.🙄"

🤦🤦🤦🤣🤣

2022. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%

Én se éreztem,!

Sőt meg nem is késett hiszen aznap kellett volna megjonnie

Szimplán azért teszteltem mert úgy voltam vele inkább lepisilem és úgy dobom ki a tesztet mint megvárom hogy lejár és bontatlanul … 🤣😂pontosan ezért kaptam majdnem szívinfarktust mert én sem éreztem magam terhesnek 😁🤣🤣🤣🤣

2022. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!