Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan,hogy semmit nem...

Van olyan,hogy semmit nem érezni és a teszt pozi lesz?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok,hogy menstruáció előtt egy két nappal mindenképp lehet érezni,ha terhesség van,vagy nem minden esetben?
2022. márc. 11. 09:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nincs tünet?

Persze.

Az első terhességi tünetem a mensi elmaradása volt. Utána még egy hétig semmi bajom nem volt.

2022. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aki nem mániákus önmegfigyelgető, az általában a menstruáció kimaradása előtt semmit sem észlel...

Én bármi terhességnek betudható változást csak a 9. héttől éreztem, addig csak annyi volt, hogy nem jött meg és pozitív volt a tesztem.

2022. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem tünet.Hanem más egyéb,amiből tudtad hogy terhes vagy.Vagy abszolult minden olyan mint máskor?
2022. márc. 11. 09:56
 4/30 A kérdező kommentje:
#2 igen,ilyesmire gondoltam.Köszi.Akkor te nem is érezted,hogy terhes vagy?
2022. márc. 11. 09:57
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

2. vagyok. Mégis hogy a francba éreztem volna. Milyen kis lázálmok élnek a fejedben a terhességről?!🤣

Ilyet utoljára Madáchnál olvastam, hogy valaki terhesnek érzi magát - tudod, mikor a mű végén Éva megszólal: "Anyának érzem, oh Ádám, magam." 🤣🤣🤣 De élő nőt nem ismerek, aki érezte volna, hogy terhes...

2022. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyik terhességemnél sem volt tünetem


Teszt után sem


Vègig azon paráztam az Uh-ig ami mèg 2-3 hèt volt, hogy mi van ha húmülyét csinàlok magamból és nem is vagyok terhes😂

2022. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
8-9 -dik terhességi hétnél éreztem, hogy talán émelygés van valamitől. Meg undorodni kezdtem a nyers hús látványától. Ne várj világmegváltó érzéseket még. Az is rendben van, ha egyáltalán nem is tünetel a kismama
2022. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ok.köszi.Az a jó,így még van esélyem.Sokszor hallottam már olyat,hogy fura kaparo érzést éreztek beágyazódásnál,vagy semmi fizikait nem éreztek,de egyszerűen tudták hogy terhesek.Ezért volt a kérdés.
2022. márc. 11. 10:10
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érezmet szó szerint hogy terhes vagyok, amikor már mozgott a baba, előtte a menstruáció kimaradásán kívül semmi jele nem volt, hogy terhes lennék. Utána is csak növekedett aztán szültem
2022. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
Én le se merem írni miket éreztem mert le leszek pontozva és betamad ez a sok kedves “nő”😂😂
2022. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!