Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan,hogy semmit nem...

Van olyan,hogy semmit nem érezni és a teszt pozi lesz?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok,hogy menstruáció előtt egy két nappal mindenképp lehet érezni,ha terhesség van,vagy nem minden esetben?
2022. márc. 11. 09:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
5 gyerekem van semmi nem volt másmilyen,mint egyébként,nem jött meg, aztán pozitív lett a teszt.
2022. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem , mensim napján azért teszteltem mert szanaltam a fürdőszoba szekrénybe és találtam egy terhességi tesztet aminek a szav ideje pár nap múlva lejárt volna … olyan pozitív lett hogy majdnem szívinfarktust kaptam 😁😅
2022. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Általában nem éreztem semmit. Volt olyan, amikor az első trimeszterben még tüneteim se voltak. Olyan is volt, amikor a harmadik trimesztertől vettem csak észre változást (picit nőtt a hasam és elkezdett a baba is mozogni). Mostani alkalommal viszont nem figyeltem, hogy késik, de volt egy álmom. Ez jelezte csak nekem, hogy teszteljek.
2022. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#10 Igen,itt ez egy.Ha valakinek nem az a véleménye már hulye.Nem tudják elfogadni.
2022. márc. 11. 11:17
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Elvileg nem lehet érezni semmit, de én egyszer teherbe estem. Védekeztünk rendesen, de volt egy nőgyógyászati műtétem, és az felborított mindent. Nem is gondoltam rá, hogy hiba csúszott a gépezetbe, de még menzesz előtt kb egy héttel belém hasított egy érzés: valami nem stimmel. Nem tudom, hogy fizikailag éreztem-e bármi változást, eltelt már azóta pár év, de határozottan éreztem, hogy valami nagyon más. Kb 26 naposak a ciklusaim, előre megvettük párommal a terhességi tesztet, és a 26-27. nap környékén, mikor semmi jele nem volt, hogy megjönne, teszteltem, és olyan pozitív lett, mint a huzat.
2022. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg a “nő” és az “idióták” miatt lettél lepontozva. 🤦‍♀️
2022. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19%
Akkor is ez a velemenyem azokról akiknek az a mániájuk hogy mindenkit lepontoznak mert azt hiszik csak az a jó amit ők mondanak és hajtják az igazukat aztan foghatod a fejed továbbra is😂
2022. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Fogom is. 🤦‍♀️

Te meg nyavalyogj, hogy lepontoznak. 😂

2022. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
9%
Nem nyavalygok kicsit el vagy tevedve, nem nagyon tud érdekelni hogy szamomra idegen emberek mit gondolnak, van ennél fontosabb dolgom is.
2022. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem volt semmi tünetem, nem vagyunk egyformák.
2022. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!