Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil terhessegi teszten...

X epil terhessegi teszten mennyire gyakori a szellemcsik?

Figyelt kérdés

Nem tervezett baba lenne, ha ugy lenne... Furan erzem magam..1 hete gorcsolok, es nem jon meg. A tesztet 2 nappal a vart elott csinaltam. Tegnap kellett volna megjonnie, de nem jott. Holnap reggel tesztelek ujbol. Eloszor nem foglalkoztam azzal a szellemcsikkal, de igy hogy kesik a menstruaciom nem tudom hogy forditsak-e ra figyelmet.

Akik tapasztaltabbak a tesztelesben tudnanak segiteni? Ezt hivjak szellemcsiknak?



[link]


[link]


Az egyik kepet besotetitettem, talan ugy jobban latszik hogy mire is gondolok.


2022. febr. 6. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy totálisan negatív teszt.

Szellemcsík sincs rajta.

2022. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a felső. Alsót nem is látom. Igen csinálj újat majd. Ez korai volt
2022. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitsegeket!
2022. febr. 6. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nem olyan, ami miatt aggódnod kéne. Én elég sokat ellőttem egy év alatt, nekem sosem volt "szellemcsíkos". Egyszer lett halványka második vonalam, amikor egy másik típusú teszt már megbízhatóan pozitív eredményt mutatott és baba is lett belőle. Néhány nappal később az x epil is magabiztos pozitív volt már.
2022. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A holnap reggeli már biztos lesz
2022. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Nem nagyon volt meg szuksegem eddig terhessegi tesztre, ezert nem tudtam eldonteni :) majd holnap kiderul. De az is lehet megjon, es nem lesz ra szukseg.
2022. febr. 6. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt.
2022. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy kazettás teszt biztosabb: pl Predictor Erly


Tegnap teszteltem azzal, úgy hogy előző nap ugyanilyen X-epillel, és van különbség


illetve ha nem jön meg, 2-3 nap múlva egy digitalis Clear Blue segithet, az kiirja, hogy mizu és nem kell csikot nezni ☺️

2022. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


én latom az első kepen mire gondolsz


hany perc utan nezted meg?

2022. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!