Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet úgy terhes egy nő, hogy...

Lehet úgy terhes egy nő, hogy 16 napja menstruált, de kimosta utána?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliba voltam és picit sokat ittunk és volt egy szimpi lány akivel elvonultunk.. gumi nem volt nálunk így mondtam hogy kihúzom időben, ilyen még nem volt de hát nem húztam ki ő ideges volt és gyorsan kimosta. 72 órásról hallani sem akar és abortuszról sem mert 33 éves..

Kicsit ideges vagyok mert még szinte a nevét sem tudom


2022. jan. 22. 12:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

🤦🤦🤦

😂 Amúgy az jó, hogy a nevét nem tudod, de azt igen, hogy 16 napja menstruált. Meg hogy a buliban részegen még annyi kapacitása volt, hogy "kimossa"...

2022. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1. Nyilván tudom a nevét ez irónia volt hogy nem ismerem... szex közben azért kijózanodtunk... ma említette messengeren hogy 16 napja volt neki meg
2022. jan. 22. 12:45
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
A kimosás semmit nem ér, és elvileg igen termékeny időszakban van, szóval, bőven megvan az esélye.
2022. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet "kimosni".Ez egy nagyon régi tévhit. Nézz utána. És imádkozz!
2022. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
És a 72 órásat miért nem veszi be? Nem tán keresett egy balek spermadonort magának? 😅
2022. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

33 éves lány...

Egyébként végtelenül szomorú, hogy évtizedek óta felnőtt embereknek, nőknek ennyi eszük sincs. A kimosás semmit sem ér, jó termékeny szakaszban sikerült eljátszanotok ezt a kis mutatványt, úgyhogy idegeskedhettek is.

Lehet direkt fel akarta csináltatni magát...

2022. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez így történt, és nem valami béna kamu történet, akkor az sem kizárt, hogy direkt próbált teherbe esni valami idiótától végső elkeseredésben.
2022. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Valszeg ő pont azért ment oda, hogy felcs....assa magát.
2022. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt tudd meg hány naponta jön meg neki ha 29-31 naponta pont jókor hogy terhes legyen
2022. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pont termékeny időszak. 33 éves nő létére meg annyit tudhatna hogy a kimosás, öblögetés lókukit se ér. De van egy tippem, hogy direkt fogott egy palimadarat, mert már nagyon gyereket akarna. Hát kérdező, felkötheted amit fel kell, mert ha terhes lesz, azt meg fogod szívni nagyon. Neked is lehetett volna annyi eszed hogy védekezel. Drága tanulópénz lesz, ha jön a gyerek.
2022. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!