Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki terhes, ha már...

Lehet valaki terhes, ha már 12 éve nem menstruál?

Figyelt kérdés

28 éves koromban leállt, azóta eltelt 12 év.

pár napja ittasan valakivel összekeveredtem, lehet, hogy történt valami, nem emlékszem.

lehetek terhes?

(a hüvelyemen nem tapasztaltam horzsolást, se folyást, se vérzést vagy váladékot)


2021. nov. 21. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Korai petefészek kimerülésed lett? Kapsz hormonpótlást?

Egyébként ritkán, de korai petefészek kimerülésnél is előfordul spontán terhesség.

2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

2 het múlva tesztelj és kiderul.

Hogy lehet valakivel osszekeveredni védekezés nélkül? Es ha terhes vagy megtartod, vagy elveteted?! Meg létezik esemény utani tabletta is 🤷‍♀️

2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Minek védekezzen az akinek nem lehet gyereke?
2021. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi rá az esély, de nem nulla.
2021. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
3: az esetleges vírusok elkapása ellen...
2021. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Valaki 40 évesen ilyen tajt részegre igya magát...
2021. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként engem komolyan érdekel, hogy a kérdező részesül-e 28 éves kora óta hormonpótlásban? Mert ha nem, akkor mondjuk a tartós hormonhiány okozta problémák (csontritkulás, kardiovaszkuláris események) miatt jobban aggódnék, mint egy esetleges terhesség miatt.
2021. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!