Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menzim....

3 napja késik a menzim. Holnap megyek dokihoz, ha megvizsgál és sikerült volna a baba, akkor ö látni fogja hüvelyi Uh-n?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én a nem várt után 2 nappal voltam hüvelyi UH-n, és csak annyi látott, hogy a nyálkahártya meg van vastagodva, és van egy gyanús folt, ami lehet majd akár baba is. 1 hét múlva kell újból mennem, akkor már kell lennie petezsáknak.

2010. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen.remélem nekem is látni fog valami halvány foltocskát holnap a doki :)

Drukkolok neked nagyon.

2010. szept. 9. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
nem fog látni "babát", max jeleket, engem hazaküldött a doki, h jöjjek vissza egy hét múlva. azt is mondják, h nem jó annyit uh-zni "feleslegesen", meg amúgy is csak beparáztat, ha csak egy petezsákot lát
2010. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fog látni sem foltocskát sem petezsákot sem semmit ami babára utalna.Vissza fog rendelni 1 hét múlva.

Tesztet csináltál már?Biztos terhes vagy?

Megvastagodott nyálkahártyát fog látni max.


üdv 38 hetes km.

2010. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nem eléggé jól tájékozott! Nekem 4 hét 1 naposan látszott a megvastagodott nyálkahártya, és az 1,5mm-es petezsák. Egy hétre rá már 10mm-es volt a petezsákom. A peteérés pedig uh-val volt követve, úgyhogy fixen 4 hét 1 napos voltam.

Szóval, ha középidőben volt peteérésed, akkor holnap leszel 4 hét 4 napos.

Azt mondják az orvosok, hogy kereken 4 hetesen 1-2mm-es a petezsák, ami naponta 1mm-t növekszik. Tehát ha a dokidnak profi gépe van, akkor kb. 4mm-es petezsák fog látszani. Ha nem lát semmit, ne ijedj meg!!! Az csak annyit jelent majd, hogy később volt a fogantatás, tehát valójában nem 4+4 hetes vagy, hanem kevesebb.

Nálam 6+1-nél már volt szívhang.

Drukkolok!! Mindenképp írd meg, mi volt!!

2010. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy laborba HCG vérvételre, sokkal hamarabb kimutatja, hogy terhes vagy, mint a hüvelyi ultrahang.
2010. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tegnapi 16:32-es válaszolónak:

Én vagyok a "tájékozatlan" kismama.

Három gyermeket szültem már,egyiknél sem látszott semmi UH-n ilyen hamar.Úgy 6 hetesen már volt petezsák,szikhólyag,7 hetesen először szívhang.

Most várom a negyedik babámat és ugyan ez volt a szitu.

Holott középidőben volt peteérésem,nem késöbb.


Úgyhogy ezért írtam a kérdezőnek,hogy lehet semmit se fognak látni UH-n és visszarendelik.Ez az általánosabb eset.

Neked más volt,hiszen követték a peteérésedet,te percre pontosan tudtad mi történik,de én pl spontán estem teherbe,csak a tünetekből tudtam mikor ovulálok.

2010. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha magánorvoshoz megy, nem fogják elküldeni. Ha pedig államiba, akkor meg kell mondani, hogy már pedig meg fog most uh-zni, doktor úr és pont.

4 hetesen már jó eséllyel lehet látni a petezsákot, 5 hetesen pedig már biztos. Én 5 hetesen mentem és hasi ultrahanggal már nagyon jól látszott.

Kérdező, nyugodtan mehetsz már orvoshoz, de ha vársz, pár nap múlva már biztosan látni fognak mindent. Akkor leszel majd olyan 5 hetes.

2010. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó uh géppel látszani fog!


"A megtermékenyülést követő 11-12. napon a zigóta teljesen beágyazódik a méh nyálkahártyájába. A "baba" ekkor körülbelül egy milliméteres. A fogantatást követő 15-17. napon - vagyis a ciklus 29-31. napján - hüvelyi 2D-s ultrahangvizsgálattal még csak a petezsák látható, ami tulajdonképpen a majdani baba kuckója. A petezsák ekkor 2-3 milliméteres"

2010. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Sajna a doki nem látott semmi egyértelmüt,csak azt hogy szép vastag a méhnyálkahártya,és sok rá utaló jel van hogy lehetséges a baba,de biztosat nem mondott hogy terhes vagyok.most van a 6. napja hogy késik,a cicijeim feszülnek,a höm is fent van,a ma reggeli tesztem mégis negatív volt.Clearblue digitális tesztet csináltam,szerintetek az megbizható.Teljesen el vagyok keseredve,mostmár nem tudom hogy mi van.
2010. szept. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!