Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tilos a várandósság alatt?...

Mi tilos a várandósság alatt? Hajfestés? Kávé? (Én csak Nescafe3in1T fogyasztok. Azt se? ) Alkohol? (Nem a töménytelen mennyiségre gondolok! Egy korty pezsgő szilveszterkor, forraltbor. )

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cigi, alkohol nuku. Egy korty pezsgőtől nem lesz semmi baja a babának. Kávét lehet csak mértékkel, én napi egyre levittem a mennyiséget mikor terhes voltam. Ha mondjuk magas a vérnyomásod akkor egyet sem kéne innod. Hajat festettem ugyanúgy mint előtte.
2008. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hajfestés: nekem csak annyi volt, hogy nem fogta úgy be, ahogyan előtte.

Kávé: napi egyet (ha jó a vérnyomásod) a "rendes" kávéból is ihatsz.

Alkohol: Alkalmanként 1 dl vörösbor még jót is tesz.

2008. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hajfestés, kávé lehet (bár javaslom, hogy ne a 3in1 idd, láttad már mennyi E betű van benne??????).

Szal inkább sima kávé, max egy kis bögre, jó sok tejjel! :)

Alkohol: töményt szerintem se,egy korty pezsgő, illetve néha egy korty sör biztos h nem árt.

Cigi egyértelműen nem!

Kellemes babavárást!

2008. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
SE hajfestés,SE kávé,(egy korty sem,különben meg lehet kapni koffeinmenteset)!Alkohol,sör, bor,atyavilág!Az hogy születéskor megvan a baba két karja és két lába,még nem jelenti,hogy később ezektől a káros anyagoktól nem lesz esetleg tanulási zavara...
2008. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Atyavilág! Vannak még ilyen kockafejű emberek, mint az elöttem szóló, aki riogatják a jónépet....

Javaslom neki, hogy kérdezzen meg egy orvost is, mielőtt ilyen riogatásokat ír..

2008. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Elég baj az neked ha olyan orvoshoz jársz,aki mindezt támogatja..meg az is,ha "kockafejűségnek" érzed azt,ha valaki megpróbál lehető legtöbbet tenni annak érdekében,hogy egészséges gyermeke szülessen..
2008. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

JUJJJ! Áruld már el, hogy mitől lenne ártalmas a hajfestés! Nyilván nem egy 1x1 méteres lyukban akarja festetni a haját olyan festékkel, amit Noé előtt 500-al gyártottak, mert kb. abban voltak káros anyagok, amik BELÉGZÉSE ártott.

Kávé: nekem speciel a doki mondta, hogy igyak, mert alacsony lett a vérnyomásom. És annak érdekében ittam a kávét, hogy egészséges legyen a bébim.

2008. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem 1*1 méteres lukban fest hajat,akkor már egyáltalán nem is fogja belélegezni a vegyszergőzöket?S a bőrébe sem fognak beszívódni azok?A 2000 ft os hajfestékben nincsen ammónia,hidrogénperoxid?S ha normál a vérnyomása,akkor a koffein nem fogja megemelni azt?

Olyanról már hallottam,hogy nstére kávét itatnak hogy feléledjen a baba..nos,ha akkor feléled tőle,vszinűleg a korai terhességben is van rá hatással..de nem hiszem h a javára válna..

Különben meg tudod mit?

Csináld úgy,ahogyan neked jólesik..iszogass,kávézz,fess hajat.

Tiszteletben tartom.

Ha megengeded nekem,én máshogy csinálom,s kérlek ezt tartsd te is tiszteletben!

2008. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Ja,egyébként vetéltél már el?

Ha igen,akkor a következő terhességnél nemhogy te,de még a párod sem fog sem inni,sem kávézni,szerencsés esetben meg a hajfestés amúgy sem esedékes egy férfinél..

2008. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!