Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várandósság jelei lehetnek?

Várandósság jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Kb egy hete már, hogy szakaszosan hányingerem van, és menses szerű görcseim vannak enyhébb változatban, érzékeny a mellbimbóm is 2 napja. Május 23.-án jött meg utoljára, azóta kb 4-szer voltunk együtt párommal úgy, hogy nem védekeztünk. Lehetnek a fentiek annak a jelei, hogy babánk lesz? Vajon ha holnap tesztelek, az már kimutathatja?
2011. jún. 9. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Korai még.. kb mostanában lehetett peteérésed szerintem. Nem lehet, hogy beképzeled, mert tudod, hogy nem védekeztetek?
2011. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 23-án jött meg és most hétfőn volt peteérésem, tehát neked is kb. mostanában volt. A teszt nagyon korai még, leghamarabb jövő héten csütörtökön csinálj.
2011. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezek a jelek vannak de én annyiban vagyok más, hogy együtt sem voltam a barátommal. szóval nem tudom.. lehetséges.
2011. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!