Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik velem....

Nem tudom mi történik velem. Lehet sikerült? Lehet csak ciszta?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa ami most történik velem. Ez az első rendes ciklusom egy petefészek műtét után. A ciklus.hu tegnapelőttre tette be a peteérésemet, mert a műtét után késett a mensim. Én egy héttel korábban szombaton és vasárnap éreztem nagyon erős tojásfehérje nyákot, petefészek fájást. Csináltam előtte ovu tesztet ami pénteken már félig pozitív volt. Sajnos utána nem volt módom ezt megnézni. Együtt voltunk a párommal szombaton és vasárnap is. Rá két napra mentem orvoshoz. Ő uh után azt mondta szerinte cisztám van de nem zárja ki a peteérés utáni állapotot sem. Tehát nem tudott mondani semmit. A hőmet mérem. Igaz most váltottam munkahelyet és több mint egy órával korábbra csúszott a mérési idő így lehet ezért alacsonyabb a hőm mint eddig.

A furcsa az hogy most hétvégétől nagyon erős krémes folyásom van. A bugyin is 2-3 cm hosszú nyomot hagy. Tegnap kiváncsiságból megtöröltem magam az ujjammal és mintha krémbe nyúltam volna az ujjam nem is látszódot a váladéktól. Nincs semmilyen gombám. A hőm azonban abszolút nem mutat semmit. Most már napok óta néha rám tör az émelygés.

Okozhatja ezt ciszta? Vagy mégis baba lenne? A doki azt mondta ha netán pozitív a tesztem(tehát nem zárja ki a teherbeesést) rögötn menjek mert nem biztos hogy meg fogom tudni tartani endometriózis miatt.(mert az is van).

A hőm alapján azt se tudom mikor fog megjönni, nem tudom mi lehet ez hiszen ha nem is volt pém akkor nem tudok kalkulálni sem.

Segítsetek légyszives.

Beteszem a görbém hátha kihámoztok valamit.

[link]

Köszönöm


2008. dec. 15. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A hőd alapján úgy néz ki, még nem volt pé-d. De elképzelhető, hogy a tojásfehérje folyás pé-t jelzett. Szerintem a termékeny folyás után 2 héttel csinálj egy tesztet, hátha pozitív lesz.
2008. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy azt írtad, a ciklus.hu bejelölte a peteérésed. Szerintem hiányos a görbe, amit belinkeltél, mert azon nem látok semmiféle pé-t jelző függőleges vonalat.
2008. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen a késett mensimhez viszonyítva a naptárba kiszámolta mikor lesz. Itt az ábrába nem jelölt semmit.

Tanácstalan vagyok.

Köszi a választ:)

2008. dec. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!