Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus melyik napjain kell...

A ciklus melyik napjain kell alkalmazni az ovulációs és a terhességi teszteket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs menstruáció utan5kb 12. Naptól 17, 18.ig, a terhességit meg amikor meg kellett volna jonnie de nem jött.
2022. jan. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 10. Naptól használtam mert netről egy sok darabosat rendeltem így volt elég. Kiderült, nekem 11.napon van ovulációm. Nem mindenkinek van szabályosan félidőben.

(26 napos ciklusnál 11.napon volt de volt hogy 14.en. Össze-vissza.)


Terhességi tesztet az első válaszoló leírta.

2022. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kérdéseknél itt szoktam látni olyat, hogy ki hogyan tesztel, ilyen x. "dpo" és mindenki mást írt, hogy ő a 8-9.dpo-n tesztel valaki meg több.

Mi az a dpo? És akkor miért más mindenkinek a dpo-ja?

2022. jan. 14. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A dpo az ovu utáni nap. Lh + nap után van az ovu az a 0. nap.

Én 8 dpo tól szoktam terhességi tesztel tesztelni, eddig ha elindult valami akkor

9 -10 dpon (ovu után 9.-10. Napon) + volt a tesztem halványan.

Ha 11.napon lett plusz akkor eddig az kémiai lett.

2022. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A "dpo" days after ovulation.

Ha a megtermékenyítés megtörtént, 8-10. Napon ágyazódik be a pete, de még simán lehet hogy nem tud megtapadni és menstruációval távozik.

Ezért vannak a 8.dpo-n negativ de hasszurka, lehet valami? Meg 11. Dpon ez az, stb de tök felesleges addig tesztelgetni, amíg nem késik, ami a sikeresség első komolyabb jele, hacsak orvosilag szükséges azonnal reagálni.

Itt jegyzem meg hogy a terhesség első jelei (mint hasszurka, mindjárt megjön érzés) és a pms tünetek (pre mens synthomps) ugyanazok. Szóval a mindjárt megjön érzés ugyanúgy jelenthet terhesseget mint azt hogy mindjárt meg fog jönni.

Szintén megjegyzendő, hogy a tüneteket, mint mellfeszules, hányinger, fáradékonysag a hcg okozza. Ha ezek vannak, a terhességi teszt is kimutatja. Ha negatív a teszt, más okozza ezeket,de amíg nem jön meg van remény, esetleg 2 naponta egy teszt belefér.

Remélem sok kérdést megválaszoltam ezzel.

2022. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oh értem.

Köszönöm.

2022. jan. 14. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!