Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem huzott gumit, miért nem...

Nem huzott gumit, miért nem fél hogy terhes leszek? Hiszen az ő gyereke is lesz, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem huzott gumit, nem akart és már annyira benne voltunk hogy nem tudtunk leállni.

Most nagyon félek. Nem bennem ment el, de tudom hogy ígyis van rá esély és amugy érzem hogy terhesség lesz belőle. De az a durva hogy ő egyáltalán nem fél, szerinte nem lehetek így terhes le se szarja hogy érzem magam, rettegek.

A legrosszabb az, hogy nem vagyunk együtt ha terhes leszek nem tudom mit csinalok. Már irni sem merek neki ez ügyben semmit, mert félek hogy felidegesítem a nyígásommal letilt és sehogy nem tudom elérni őt, akkor meg az abortuszt meg mindent egyedül kell intéznem amit nem tudom megfohok tudni e oldani hiszen pénzem sincsen rá.

Mit csinálnátok a helyemben? Úgy érzem bajban vagyok


2022. jan. 14. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

Én vagyok az,aki azt szokta általában írni/mondani, hogy aki földön van, azt ne rúgjuk, de... Egyszerűen ledöbbent, hogy felnőtt nő létedre ennyire buta és hanyag vagy. Miért ne d_gott volna meg téged vagy bárkit ilyen módon, ha engeditek? Nem neki kellesz abortuszra menni, kisebb gondja is nagyobb, ugyanis beleegyeztél, nem volt erőszak. Közös megegyezéssel alapján történt. Ki használta az adott lehetőséget. Gumi nélkül jobb, minek húzott volna fel?


A te dolgod, hogy mit csinálsz. Eddig is nagyon jól elvoltál, most is legyen így.

2022. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hagytad magad ráadásul, hogy egy tablettára sincs pénzed, nemhogy abortuszra, vagy egy gyerekre? Kérj akkor tőle, vagy kölcsön valakitől.
2022. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy sejtettem hogy tablettára sincs pénzed. Akkor mi vagy te valami hajléktalan? Legyél terhes akkor kit érdekel. Kértél tanácsot kaptál ha nem vagy hajlandó tenni érte akkor magasról le vagy sz**rva.
2022. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Na pont az ilyen az, aki nem megy el akkor sem orvoshoz, ha terhes, inkább bekamuzza hogy nem tudott róla.
2022. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egyetlen megszakításos szexből extrém kicsi az esélye, hogy teherbe ess.

Legközelebb ne hagyd magad hülyére venni, márcsak a nemi betegségek miatt se (nem is kell hepatitiszre vagy gonorreára gondolni, elég egy rosszabb típusu HPV is). A pasi nyilván másokkal is gumi nélkül szexel, gondolom nem szeretnél herpeszt meg ilyesmiket összeszedni.

(Ui. előváladéktól is teherbe lehet esni, vigyázni kell, csak pánikolni nem muszáj)

2022. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom
2022. jan. 16. 01:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!