Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem huzott gumit, miért nem...

Nem huzott gumit, miért nem fél hogy terhes leszek? Hiszen az ő gyereke is lesz, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem huzott gumit, nem akart és már annyira benne voltunk hogy nem tudtunk leállni.

Most nagyon félek. Nem bennem ment el, de tudom hogy ígyis van rá esély és amugy érzem hogy terhesség lesz belőle. De az a durva hogy ő egyáltalán nem fél, szerinte nem lehetek így terhes le se szarja hogy érzem magam, rettegek.

A legrosszabb az, hogy nem vagyunk együtt ha terhes leszek nem tudom mit csinalok. Már irni sem merek neki ez ügyben semmit, mert félek hogy felidegesítem a nyígásommal letilt és sehogy nem tudom elérni őt, akkor meg az abortuszt meg mindent egyedül kell intéznem amit nem tudom megfohok tudni e oldani hiszen pénzem sincsen rá.

Mit csinálnátok a helyemben? Úgy érzem bajban vagyok


2022. jan. 14. 01:00
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
62%
Vegyel be egy esemeny utani tablettat, es nem lesz semmi gond.
2022. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
A rinya az megy meg a másra mutogatás. Az meg hogy annyira benne voltatok már hogy nem tudtatok megállni egy nagy kamu. Tudtad hogy nem húz gumit még is szét tetted neki a lábad. Sajnálom de én az ilyeneket nem tudom sajnálni. Én nem akarok gyereket és tudok rendesen védekezni meg sok millió más nő is.
2022. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Ahelyett hogy itt rinyálsz, bevehettél volna egy eseményutáni tablettát.
2022. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
10. Szerintem te nem érted, amit írtam. Két felnőtt ember vagyunk, mindketten saját döntési képességgel és belátással. Nem azt írtam, hogy minden nőt direkt teherbe ejtek, akivel lefekszem, hanem hogy választékos vagyok és csak olyan nőkkel jövök össze és fekszem le, akikkel ha véletlen becsúszna a baba nem ijednék meg. Csak annyit írtam, hogy ha véletlen teherbe esne a párom, vagy valamelyik exem teherbe esett volna én nem estem volna kétségbe. Nem jövök össze csak szexelni senkivel, nem jövök össze trash nőkkel, akikkel nem tudnék családot elképzelni.
2022. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

14


Pedig aki egy ilyennel összejön... az minden bizonyára trash

2022. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért? Indokolni is illik, nem csak jó netes trollhoz módon odahányi egy félmondatos választ. A valóságban is így szoktál beszélni az emberekkel?


Életemben 3 nővel voltam és mindhárom a párom volt és egyik sem éreztem volna tönkremegy az életem, ha véletlen teherbe esik és esetleg apa leszek. Miért? Mert olyan nőket választottam, akik kívül-belül a gyerekeim anyjának szerepére is alkalmasnak tartottam.

2022. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Leírták. Ma nőgyógyász és írass fel esemény utáni tablettát, vedd be. Ezzel a pasival én többet szóba sem állnék, kerüld el messziről, ugyanezt eljátszaná veled többször is.
2022. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Összeragadtatok, hogy nem tudtatok leállni?

Hülye kifogás.

Az elején miért nem húzta fel?

Eseményutáni tabletta. Ha még nem csúsztál ki az időből.

2022. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nincs penzem esemeny utani tablettara. Meg én ugy tudom azt a hazi orvossal kell feliratni biztos hogy nem megyek el a haziorvosomhoz ilyen ugyben
2022. jan. 14. 13:38
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Egy esemény utáni tabi 7-8ezer körül van (pár hónapja sajnos nekem is kellett, akkor még ennyi volt, azóta annyira nem drágulhattak az árak), egy abortusz 40+, egy terhesség... Hát ha felneveled a gyereket, ezekhez képest extrán sok lenne. Emellett hivatalosan nőgyógyász írhatja ki a tabit, nem kell a háziorvosodhoz menni. Én felhívtam a sajátom, akihez már évek óta járok, ismer, elmondtam neki, h mi történt, kiírta nekem felhőbe, és a hívásra rá egy órával már a gyógyszertárban vettem át a tabit. Lehet, hogy nincs pénzed most a tabira, de ezt a pár ezer forintot könnyebben kiköhögi szerintem bárki, mint a 40+os abortuszt. A "barátod" tudod h nem fog segíteni, akkor ha pénzed sem lesz az abortuszra, marad az, hogy szülsz. Márpedig ezt te sem akarod, ráadásul eltartani sem tudnád a gyermeked. Úgyhogy szerintem most menj el nőgyógyászhoz, kérj akár kölcsön valakitől, vedd be a tabit és szakíts meg minden kapcsolatot ezzel az emberrel. Vannak normális pasik, hidd el nekem, aki csak űríteni jár hozzád és ennyire leszar téged, azért nem kár.
2022. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!