Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem huzott gumit, miért nem...

Nem huzott gumit, miért nem fél hogy terhes leszek? Hiszen az ő gyereke is lesz, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem huzott gumit, nem akart és már annyira benne voltunk hogy nem tudtunk leállni.

Most nagyon félek. Nem bennem ment el, de tudom hogy ígyis van rá esély és amugy érzem hogy terhesség lesz belőle. De az a durva hogy ő egyáltalán nem fél, szerinte nem lehetek így terhes le se szarja hogy érzem magam, rettegek.

A legrosszabb az, hogy nem vagyunk együtt ha terhes leszek nem tudom mit csinalok. Már irni sem merek neki ez ügyben semmit, mert félek hogy felidegesítem a nyígásommal letilt és sehogy nem tudom elérni őt, akkor meg az abortuszt meg mindent egyedül kell intéznem amit nem tudom megfohok tudni e oldani hiszen pénzem sincsen rá.

Mit csinálnátok a helyemben? Úgy érzem bajban vagyok


2022. jan. 14. 01:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én azt sem értem ha esetleg meg akarom tartani az se érdekli hogy lesz egy gyereke tőlem akit majd támogatnia kell anyagilag? Senkim nincs nem tudom egyedül nevelni,hamarosan laknom sem lesz hol. és ő ezt tudja. Miért nem fél? Miért?
2022. jan. 14. 01:04
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Eseményutánit be, a fąsztartályt meg dobd ki.


Nincs ilyen, hogy annyira benne vagyunk, hogy nem kell gumi bzmeg. Aki nem tud védekezni, ne basszon. Majd ha eléggé hiányzik neki a dugás, megembereli magát.

2022. jan. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
87%

Üríteni jó vagy, aztán a többi le van .... Én a helyedben ha ezen túl lennék (nem leszel terhes) nem fekudnek le vele. Jön más férfi az életedben, miért ragaszkodsz hozzá?

Gyere hozzám lakni ha úgy van.

2022. jan. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Ez az 190 magas tökéletesen jóképű kockahasú ügyvezető tipus?
2022. jan. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Haljon már meg az aki belerug valakibe aki amúgy is a padlón van. Komplexusos kis söpredékek.


Kérdező holnap menj be a patikába, és kérj esemény utáni tablettát, ezzel a kreténnel meg soha többé ne találkozz.

2022. jan. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Én csak olyan nővel fekszem le, aki (külső és belső alapján is) nem bánnám, ha véletlenül teherbe esne és gyerekünk lenne. Nem is kefélek össze-vissza, pár partnerem volt egész életemben kapcsolatokban, de azok számomra mind nagyon vonzó nők.


Lehet a pasi itt is így van. Bár most nem feltétlen akar gyereket, de annyira választékos, hogy csak olyan nővel fekszik le, akivel még azt sem bánná ha az véletlen teherbe esne, mert akkor mi lesz bumm, max felnevelik közösen egy normális nővel.

2022. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Te miért nem féltél, hogy terhes leszel? Ne hárítsd rá a teljes felelősséget, ha terhes leszel, az a te hibád is. Férfira soha nem szabad hagyni a védekezést, ha nem akarsz gyereket, pont azért, amit leírtál. Menj orvoshoz, írass esemény utánit. Ha nem, és terhes maradsz, a családsegítő majd elmondja, hogy ilyen esetben milyen támogatást kaphatsz.
2022. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Menj be azt sztk nőgyógyászhoz ha még nem telt el 3 nap az aktus után és mond, hogy baleset történt, meg sem vizsgál, nem kell terpesztened, ad egy receptet, kiváltod, beveszed és legközelebb nem leszel felelőtlen.


Ha meg eltelt a 3 nap, nos akkor reménykedj, hogy nem estél teherbe.

2022. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%

Irány a nőgyógyász és kérj tőle esemény utáni tablettát .

Ne aggódj , az előváladéktól nem lehetsz terhes!( nyilván csak akkor, ha előtte nem volt aktus vagy mosdóban volt a kettő között )

2022. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
82%

"Én csak olyan nővel fekszem le, aki (külső és belső alapján is) nem bánnám, ha véletlenül teherbe esne és gyerekünk lenne."


Az már mellékes, hogy a nő se bánná-e? Oké, hogy te nem, de szerintem azért azt is illene megkérdezni a témáról, aki majd a testében kihordja, megszüli és utána a vele járó dolgok 80%-át intézi majd minimum 18 évig. Másrészt azért a körülmények is erősen számítanak gyerekvállalás esetén, nem csak a partner. Sokan szívesen vállalnának gyereket a párjukkal, de nem a koliba vagy albérletbe, nem az anyjukhoz, nem gimi-egyetem alatt, nem egy 2 hónapja tartó kapcsolatban, stb.


Kérdező: telefonálj a nőgyógyászatra rendelési időben, telefonon keresztül is felírják az esemény utánit. Ajánlom, hogy inkább szedj tablettát vagy keress olyan módszert, amit neked kell intézni, ha már annyi eszed nincs, hogy ne menj bele gumi nélküli szexbe mindenféle gyökérrel.

2022. jan. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!