Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek elsőre a...

Sikerült valakinek elsőre a lombik átjárhatatlan petevezetékek esetén?

Figyelt kérdés

Jővő hónapban kezdjük a lombikot.Az orvosom szerint jó esélyeim vannak,mert nagyon fiatalok vagyunk. (23)

A férjemmel semmi probléma, nekem a petevezeteim átjárhatatlanok.Nagyon bízom benne,hogy sikerül.de jó lenne egy kis erőt adó biztatás.


2008. dec. 14. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekel, hasonló cipőben járok valószínűleg.

Anita

2008. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, elvileg a lombik pont azért használ mert ott mindegy hogy átjárható e a petevezetéked vagy sem, hiszen pont ezt orvosolja, azzal hogy külsőleg termékenyítik meg a petesejtet, és nem kell vándorolnia, úgyhogy szerintem nagy esélyetek van! Biztos sikerül elsőre!!Szurkolok!

Üdv: egy inszemes 16 hetes kismama

2008. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Nekem 2 hónapja volt méhen kívüli terhességem, de nem kellett kivenni, csak azt mondták, hogy a másik petevezetékem elég kanyargós , ez meg gyógyulhat hegesedve, szóval lehet, hogy nehéz lesz. De majd vár rám egy petevezeték átfúvás, s utána tudunk biztosat.

A kérdezőtől szeretném kérdezni, hogy a petevezeték átfúvás milyen? Nagyon fáj?

2008. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak szeretném mondani.Nekem NAGYON fájt.Pedig nem voltak elzáródva.Hála istennek utána már egyáltalán nem fájt.
2008. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak üzenem:

Hát őszintén szólva nagyon nem volt kellemes.Eléggé fájt, és utána nagyon görcsölt a hasam.Hasonló,mint a menstruációs fájdalom,csak sokkal erősebb.de kb. 1 óra múlva már nem éreztem semmit.Ki lehet bírni.

Inkább lelkileg viselt meg,mert így derült ki,hogy csak lombikkal lehet babám.

2008. dec. 16. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, lányok, köszönöm.

Muszáj lesz pedig, mert én nem kockáztatok még egy méhen kívüli terhességet.

Nekem a menstruációs görcseim is nagyon erősek szoktak lenni, remélem, ezt is kibírom majd.

2008. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!