Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy terhes lett de tünetei nem voltak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sem mellfeszülés nem volt, sem mindjárt megjön érzés. 5 napot késett a menszim és csak 1 napig volt meg "rendesen". Kíváncsi lennék volt úgy valaki hogy megjött neki de a következő hónapban már nem és semmilyen tünete nem volt?
2010. szept. 8. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
4 terhességből 3 alatt semmiféle tipikus terhestünetem nem volt. A picinél is csupán enyhe émelygés reggel. Ja! Nekem még a mensim is megjött 3 terhesség első hónapjaiban...
2010. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a legelején nem volt semmi, de a 8. héten beindult minden. még tegnap is látogattam a wc-t... lassan vége lehetne



12+3 hetes

2010. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csatlakozom a "tünetmentesek :-)" táborához. 6 hetes terhesen émelyegtem először, utána volt mellfeszülés, de mindezek a 10. héten el is múltak. Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek lehetek terhes? Amikor késett csütörtökön csináltam tesztet de az negatív lett. Ennek ellenére lehetek terhes?
2010. szept. 8. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj mégegyet, lehet akkor még korai volt, azóta eltelt majd egy hét, mostmár minden bizonynal pontos eredményt ad. De ne akard, hogy itt most találgatásokba menjünk, mert abból úgy sem tudsz meg semmit, menj biztosra.
2010. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eszo ***** válasza:

egyértelműen kell csinálnod egy másik tesztet..akár most is..már mindenkor kimutatná..


drukkolok!


majd írd meg az eredményt!

2010. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!