Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23-24 napos ciklusaim vannak, sosem volt még több mint 24,+20 éve, szóval ez az állandó,eddig.

24-ik napon teszteltem,mert nem jött meg,egy nagyon halvány pozitív lett, nem foglalkoztam vele, gondoltam várok,lehet fals.

Este együtt voltunk a párommal, másnap reggel ahogy felkeltem az ágyból éreztem, hogy megjött.

Viszont úgy,mint a fiam születése után,ömlöttem és élénk piros volt, nem darabos.

Nála is meg volt az első hónapban,de nem így.

Pms tünetből megmaradt a puffadás,minimális mell feszülés és émelygés, hasfájás,ami szintén minden alkalommal elmúlt ahogy megjött első nap.

Hosszú évek óta az első napon nagyon minimális van, és barna, sosem élénk piros,5 napig tart.

Ma délutánig még élénk piros volt, viszont sokkal kevesebb, estére meg egyelőre úgy tűnik, hogy elmúlt.

Orvos pénteken vagy jövő héten tud fogadni csak.

Megijedtem picit terhessegtől(ha egyáltalán tényleg pozitív volt) függetlenül is ettől.

Szerintetek?

Köszönöm ha adtok bármi tippet vagy tanácsot!


2021. nov. 30. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszteltél újra?
2021. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta még nem.

Holnap reggel szeretnék.

2021. nov. 30. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet baba volt de nem maradt..
2021. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!