Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy valakine...

Volt olyan, hogy valakine Cyclotest negatívat mutatott, hiába 10es, más teszt viszont pozitív volt?

Figyelt kérdés
Eddig több oldalon olvastam róla, hogy nem működött jól és 25ös teszt is hamarabb mutatta ki, mint ez.
2021. nov. 23. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Van képed a tesztekről?
2021. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem fotóztam. Cyclotesten nincs is mit, tényleg nagyon bele kell magyaráznom szabad szemmel is, ha látni akarok rajta valamit.

Pesze csinálok majd másikat, csak kiváncsi voltam mással történt e ilyen

2021. nov. 23. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Ma teszteltem ezzel a márkával és halványabb lett, mint a napokkal ezelőtti Prima teszt.
2023. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia engem is erdekelne milett
2023. aug. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt terhesség.
2023. aug. 8. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 3-as válaszoló vagyok.


Ahogy írtam, a második tesztem volt a Cyclotest, ami egy kicsivel halványabb volt az előzőhöz képest, mégis, ikrek voltak. Egy petezsák felszívódott, de ennek semmi köze a teszthez, pár nappal a tesztelés után már 1600-as hcg-m volt, három nap múlva majdnem 6000.


A teszt működik, de talán nem olyan érzékeny, mint ahogy feltüntetik.

2023. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!