Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cyclotest nevű tesztről kinek...

Cyclotest nevű tesztről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Nem jött meg másodikán. Igy két nappal (tegnap) a kimaradás után csináltam egy tesztet. Negatív lett. Még mindig semmi. Volt egy felfázásom múlt héten, amelyre antibiotikumot szedtem öt napig.Valaki járt így? Ez normális, hogy késik miatta?


Utolsó alkalom juli 20án volt, azóta nem voltunk együtt a betegség miatt. Tehát az együttlét óta a 15.napon teszteltem.


2018. aug. 5. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Annyit tudok mondani hogy a pregnasens a legmegbízhatobb, orvosom ajánlotta (hazi orvos) nekem most lesz aktuális a tesztelés. A gyógyszer miatt lehet negatív a teszt de ez nem mindig van így. Tesztelj 2 nap múlva és meglátod:) szurkolok neked (meg egy kicsit magamnak is hátha összejött végre)
2018. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!