Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Cyclotest száradási csíkos?

A Cyclotest száradási csíkos?

Figyelt kérdés
Kb. 4 nap van hátra a havimig. Volt itthon tesztem, teszteltem. Szétszedtem, mert volt egy karcolás rajta pont a 2. csík helyén és nem tudtam átlátni. Az első képet negatívak mondanám, max ha nagyon akarok, akkor látok vmit, 10 percen belüli. Az alsó száradás utáni kép, kb. egy órával később. Szerintetek száradási csík? Járt már valaki így? Képet csatolok kommentben. Előre is köszi a válaszokat!

2021. márc. 24. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. márc. 24. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt én negatívnak mondanám inkább. Ismételd meg 2 nap múlva.

Drukkolok.

2021. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is negatív. Várj míg késik és ismèteld meg
2021. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Latszik valami a masodikon! Drukkolok!! Ird majd meg mi lett belole !! ☺️
2021. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2021. márc. 24. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen negatívnak látom. Meg àt is van ázva
2021. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező milett azota?
2023. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem voltam várandós, de nem is próbálkoztunk tovább esküvő meg ilyenek miatt. 2021. Novemberében jött össze a baby, most lesz egy éves!🥰
2023. aug. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!