Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esetben kell műteni a...

Milyen esetben kell műteni a cisztát?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 centis cisztam volt, amire az orvos azt tanacsolta, hogy operaltassam ki, mert ha nem, akor elfakadhat, elonthet a ver, a surgossegin pedig kivehetnek belolem mindent...szoval rendesen elijesztett, de akor meg nem volt gyerekem, igy hat nem operaltattam meg magam. Fogamzasgatlot szedtem par honapig, attol kisebb lett, majd terhes maradtam, es a termelodo progeszterintol magatol felszivodott. De tobb fajta ciszta letezik, ezert inkabb orvosra hallgass.
2008. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly juliusbam vettek ki a bal petefeszkemet , azert mert a ciszta meg volt csavarodva benne, 8 cm-es volt , nekem nem segitett a kezeles egy honap alatt a kezelest amig szedtem 2 centit nott , szoval ne halogasd ,MENJ ORVOSHOZ , en mar banom , hogy miert nem mentem elobb.A ciszta akkor atterjedt a jobb petefeszkemre is abbol is tavolitottak el , most babat tervezunk de nehezen jon ossze.
2008. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cisztát abban az esetben kell kivenni ha a mérete akkora már,hogy gyógyszeres kezeléssel nem valószínű,hogy felszívódik.Nekem kétszer is volt, egyszer műtöttek,a másik felszívódott.Nagyon használ a ciszta felszívódásában a CICKAFARKFŰ TABLETTA.Én azt szedtem az orvos által felírt gyógyszer mellé és 2 hét alatt eltűnt.Ha mégis műtétre kerül a sor, nem szabad megijedni mert laparoscopiával nagyon ügyesen megtudják oldani,és semmi nem fog látszódni 2-3 hét múlva!

Remélem tudtam segíteni!

2008. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kétszer volt már cisztám. az egyik a jobb petefészkemben,diónyi,de felszívódott,viszont kórházban tartottak vele,megfigyelésen egy - két napot.Most egy éve a bal petefészkemben lett egy kéttasakos bevérzett és becsavarodott,ami viszont iszonyat fájdalommal járt,kérdés nélkül megoperáltak azonnal,mert a petefészkem mehetett volna rá. szerencsémre megmentették. Nálam nem volt kérdés,hogy műtsék e vagy sem,de szerintem ha nem okoz panaszt,akkor nem fogják bolygatni. szió
2008. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!