Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12.5 eves lanyomnal egy 5.5...

12.5 eves lanyomnal egy 5.5 cm-es cisztat talaltak, volt mar valaki hasonlo esetben?

Figyelt kérdés
Egyenlore csak kezelest kap,fogamzasgatlo tablettat,azt mondtak hogy eleg nagy,elmulhat a kezelestol?olyan fiatal meg,felunk a mutettol,mitol alakulhatott ki?igaz hogy felfazas kovetkezmenye is lehet?
2009. febr. 24. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat,helyzetben,nem esetben.
2009. febr. 24. 07:22
 2/6 zseska válasza:
100%
Szia. Nekem évekig volt cisztám a bal petefészkemen. Pontosan kb. 10 évig. A végén már alma nagyságú volt,de lehet én szerencsés voltam,nekem mindig kitisztult. Figyelnetek kéne,hogy tisztul-e? Nem írtad,mióta van neki? Van már rendszeres menstruációja? Lehet felfázástól. Nekem teljesen elmúlt,de sokszor volt kellemetlen. Kétszer voltam vele kórházban,mert annyira begörcsöltem,de nem kezeltek vele különösképp.
2009. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,tegnap voltunk UH-n,a kezeloorvosa kuldott,ma viszem vissza az eredmenyt,de nagyon le vagyunk torve,fel eve van mensije,altalaban rendszeres,de elofordul hogy 1 hettel korabban jon meg,neked milyen nagy volt?es hany eves korodban vettek eszre?
2009. febr. 24. 07:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy honp mulva vissza kell menjunk UH-ra hogy nezzek meg a kezeles eredmenyet,amugy fel evre irt kezelest.
2009. febr. 24. 07:45
 5/6 zseska válasza:
Bocsi,hogy ilyen későn válaszolok,csak nem voltam az oldalon 2 napig. Amikor nekem észrevették akkor már 4x4centis volt,de ez a második kórházban volt,amikor másodszorra kerültem be.20-21 éves lehettem.Addig fajult,amíg alma nagyságú volt,ami kb a duplája,de szerencsére egy idő után elkezdett tisztulni,ami egy nagy görccsel jár,és erős folyadék távozik,ami kissé darabos,és fehér.Ezért írtam,ezt figyeljétek.Az orvos is ezt mondja majd,meg hogy menstruáció után menjetek.
2009. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zseska válasza:
Szia. Mi lett a nagylány cisztájával?
2013. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!