Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 teszttel és egy orvosi...

6 teszttel és egy orvosi "terhesség gyanúja" vélemény után reménykedhetek? Volt olyan, akinek nem maradt meg a babája?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 6 teszt milyen eredményt mutatott?

2008. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen! :) Mind pozitív :)
2008. dec. 12. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja így mindjárt más,(halkan gratula,hiszen még nagyon az elején vagy).A terhesség gyanúja nálam is mindaddig fennállt,míg nem látszott a petezsák tisztán :))

Ettől miért ne maradhatna meg a baba?Volt már esetleg vetélésed?

2008. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minden valószínűséggel baba van a pocakodban, de ilyenkor még nagyon kell vigyázni, mert sajnos az első trimeszterben a legnagyobb esély arra, hogy kiderüljön, hogy valami baj van.

És sajnos így jártam májusban, minden ok volt, aztán néha vérezgettem, néha barna folt, nagyon pici, és a végén kiderült, hogy nem fejlődik a baba és már szívhang sem volt. Műtéttel fejeztük be. :-(

De kívánom, hogy Nálad minden rendben legyen!!! Szorítok nagyon! :-)

2008. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, egészen megnyugodtam! :) Köszönöm! Már van egy 13 hónapos kisfiam, nem is értem magam, miért vagyok most ilyen kétkedő..de hát miért is ne maradna meg? Nem tudok róla, hogy lett volna vetélésem, legalábbis "látványos" nem volt.. úgy értem, hogy majd minden nőnek van, csak nem veszi észre, mert csak annyi a tünet, hogy kicsit erősebb, görcsösebb a menzesze. Szóval konkrét nem volt.

Köszönöm mégegyszer a bíztató szavakat! :)

2008. dec. 12. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívesen,és CSAK POZITÍVAN!!

Ne olvasgass itt mindenféle vetéléses dolgokat!

Szép napot!

2008. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!