Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség? Vélemény? (lent)

Terhesség? Vélemény? (lent)

Figyelt kérdés
Én teljesen kiakadtam... Egy ismerősünk lány még nincs 14, de 5 hónapos terhes... És nem, nem kisebbségi, csak túl jól sikerült egy buli. Az apa 19 éves.
2011. ápr. 21. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14 éves lány 5 hónapos terhes??? És hol vannak a szülei akik elvinnék abortuszra? Meg nekem itt kicsit megrontás szaga van, most attól függetlenül, hogy tudjuk hogy milyenek a mai 14 évesek.
2011. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez még megrontásnak számít nem? Már ha 14 éven alul volt a lány, amikor az eset történt a fiú meg 18 feletti... Ilyenkor a doki/védőnő nem jelenti hivatalból a dolgot?
2011. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nincs 14...Ergo 13 éves, és akkor tényleg megrontás.
2011. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az gyönyörű. :S
2011. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kislány nagylány akart lenni. hát most megkapta.
2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! Milyen szülő engedi a 13 14 éves lányát bulizni. És milyen ember az olyan aki lefekszik egy ilyen korú lánnyal úgy hogy még csak nem is védekezik, milyen lány az ilyen aki bulizni jár iszik és szexuális kapcsolatot létesít. Ezt nevezem felelőtlenségnek a köbön. Szőrnyű!
2011. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok 16 éves kor alatt megrontásnak számít és ha apa elmúlt 18 akkor büntetőjog alá vehetik és állandóan gyámhivatalba kell majd járnia a védőnőt csak csókoltatni tudom hogy ennyi esze van hogy nem indít eljárást gyönyörü védőnő a szülők valószínűleg leckéztetni akarják a lányukat hogy ha az ágyba (vagy istentudja kocsiba itt ott )olyan nagy lány volt akkor viselje a következményeket.Bár nem hiszem hogy ez a megoldás de a szülőket is felelősség alá fogják vonni hogy mit keres egy kiskorú este aszt hiszem 22 óra a határ a lakáson kívül valószínü elveszik a gyerektől a gyereket és a lányt a szülőktől
2011. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lány saját házibulija volt.
2011. ápr. 21. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Az még jobb és hol voltak a szülők hogy a kislányuk felcsináltatta magát a házukba?
2011. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az széép

és hogy viseli a nagy pocakot?

2011. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!