Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja volt egy missed...

3 hónapja volt egy missed ab.műtétem a kontrolon minden oké volt,azt mondta a doki hogy egy-két mensi után próbálkozhatunk.. Most mit csináljak? Irjatok véleményt légyszi!

Figyelt kérdés
3 hónapja volt egy missed ab.műtétem a kontrolon minden oké volt,azt mondta a doki hogy egy-két mensi után próbálkozhatunk.Majdnem két hónapja nem védekezünk már iszom a teákat is (cickafark,palástfű) szedem a vitamint. Viszont kb két hete hasmenéssel szenvedek.Elmentem dokihoz adott gyógyszert amit szedek egy hete de nem sok változás van. Viszont most vagyok középidőben,voltunk is együtt a párommal. Szeretném ha karácsonykor nem jönne meg de ugy aggodom is hogy mi lehet ez és a gyógyszer szedéssel nem ártok e ha esetleg teherbe esem? Soha nem volt semmilyen bajom és ez pont most! Ugy elkeserít! Volt már valaki igy hogy virussal vagy gyógyszerszedéssel küzdött és kiderült hogy akkor lett terhes? Mit csináljak? Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 12. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottam hogy mert valaki hasmenésre vagy megfázásra szedett gyógyszert és terhes lett akkor valami gond lett volna. nyugodtan próbálkozzatok.
2008. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is műtét után vagyok, bár nekem petefészek műtétem volt és még nem voltam kismama, de egy éve próbálkozunk szóval már én is voltam ilyen helyzetben.

Kezeltesd ki magad az a legfontosabb. És ne izgulj közben mehet a babaprojekt. Ha antibiotikumot kapsz is mire beágyazódna már túl leszel a levélen. És helyrejössz. Az első pár hétben még nincs kapcsolatod a babával szóval ezzel neki nem árthatsz. De ha gondolod a gyógyszer mellé kérd ki az orvos véleményét és szedj egy adag vitamint is.

Sok orvos mondta már nekem hasonló helyzetben semmi baj, mert ilyenkor kissé gyengült a szervezet tán még könnyebb is bebabásodni.:)

Egy másik megjegyzés. Én szaporodás biológiával foglalkozom. És a mesterséges termékenyítés alatti műtéteken is kap mindenki egy jó adag antibiotikumot. Plussz nemrég hallottam hogy csak nálunk nem divat(bár egyre jobban bejön hozzánk is), hogy terhes nőkre a hiedelemmel ellentétben semmi magzatkárosító hatással nem bír egy esetleges műtét sem. Pedig ott aztán nyomnak mindent az emberbe meg az altató stb. Külfüldön állítólag rutinszerű már a terhes anyák műtéte.

Szóval ne aggódj. Ha van kedvetek és Te sem érzed magad olyan rosszul, akkor nyugodtan mindent bele. Hátha a fa alá jöhet a pozitív teszt.


Szurkolok...

2008. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugy örülök hogy pozitív válaszokat kaptam! Köszönöm szépen!
2008. dec. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!