Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat-e az Elevit sclerozis...

Okozhat-e az Elevit sclerozis multiplex-et? A természetgyógyászom szerint igen, azt mondta, hogy hagyjam abba azonnal, ehelyet javasolta: New Life-ot. Mindkettőrő érdekelnek vélemények! Még a terhesség előtti időszakban vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam még ezt,igaz a természetgyogyàsz is a sajàt javàt nézi,gondolom,ö természetgyogyàsz,ezért ö szereti a mégtermészetesebb dolgokat,vagy nem is tudom,de én a természetgyogyàszokat nem mindig kedvelem,pl.

Baràtnöm depresszios,többször felvàgta az ereit,neki màr pszichiàtriàra lenne szüksége,a gyogyàsz meg teàkat ajànlgatott neki.

Én szedem a vitamint(Elevit)

nem aggodom,hisz az Elevit csak egy összetett vitamin,persze te döntsd el mi neked a legjobb.

Ha akarod probàlkozz azzal amit a gyogyàszod ajànlott(Ma màr sokan nem is szednek terhesség alatt vitaminokat)

Én nem tudom,nekem furcsa amit irtàl,mindenesetre én maradok az Elevitnél

2008. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

en nem szedtem elevitet, se gravidat, se ilyesmiket egeszen egyszeru oknal fogva: minden tablettat kihanytam.

hipp natalt ittam/iszom, az 98%ban természetes, egy kupaknyit kell inni, olyan, mint a kubu :D


szerintem eloszor is mutasd meg majd a nodokidnak/vedonodnek, hogy nezze meg mi van benne (nem ismerem a new lifeot, az elevitet mondta nekem is a nodoki, h az a leg elterjedtebb), de azt mondta a hipp is nagyon jó.

ami neked a legkevesebb mellekhatast okozza (igazabol mindenkinek mas jon be, es ez nem azt jelenti, h a vitamin jobb vagy rosszabb, hanem hogy mi vagyunk masok. van, akinek szekrekedest okoz az elevit, van aki hizik a gravidatol, van akinek a hipp natal nem jon be, es van, akinek nincs semmi baja tole ugye.. probald ki batran, es ha gond van, valts)

2008. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A természetgyógyászokkal kapcsolatban egy történet:

A párom nagyon rosszul volt, irány a doki, teljes kivizsgálás (belgyógyászati, szív- és érrendszer...), országosan és külföldön elismert orvosok nézték meg. Semmit nem találtak, sőt megdicsérték, hogy milyen jó fizikai állapotban van. Elmentünk természetgyógyászhoz, mert miért ne. Szerintem roncs a szíve, a veséje...

Hát ezek után nem tudom.

2008. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A sclerózis multiplex eredetét a tudomány mai állása szerint nem igazán lehet megmagyarázni, nem hinném, h a természetgyógyászod fedezte volna fel a spanyolviaszt! Meg hát neki is élni kell valamiből. Én Elevitet szednék, ha terhes lennék.
2008. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy egyszerű megfázás is okozhatja. Ha a vírus belenyúl az immunrendzseredbe, ellened fordítja, és kész az SM. Nem hiszem, hogy egy terhesvitamin okozhatná, sőt, erősítené az immunrendszered.
2009. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!