Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 positiv es ket negativ...

2 positiv es ket negativ teszt? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
Elöször is üdvözlök mindenkit! Egy eleg furcsa dolog törtent velem, parom unszolasara vettünk terhessegi tesztet ez az elsö honap, hogy probalkozunk es ö valtig allitja, hoy o erzi hogy en terhes vagyok. Na jo vettünk 4 darab tesztet. Ket egyforma markajut es ket ilyen nevesincset. Aznap rögtön meg is csinaltunk egyet, ami 2 perc mulva pozitiv is lett, de nem nagyon erös csikkal. Aztan masnap reggel a teszt egeszen halvanyan pozitiv, alig alig latni, szerintem ez negativ, parom szerint o latja a csikot. Delutan megint egy ami szinten ugyanilyen szellemcsik, vagy mi, aztan reggel az ugyanaza markaju, mint elsö reggel pozitiv lett de megint nem olyan erös, de lehet szepen latni. Ugyhogy teljesen össze vagyok kavarodva. Dokim sajna szabin van meg, csak a jövöhettöl lesz, ugyhogy addig nem tudom mi van, gondoltam megkerdezem itt, hatha jart mar igy valaki es mi lett belöle? Eddig nem is hittem volna, hogy terhes lennek, de a melleim megvannak dagadva es erzekenyek, a hasamba pedig olyan mintha izomlaz lenne, es persze semmi mensi elöjel. Nem is tudom kiszamolni mikor kellenne lennie, altalaban 32-40 naposak a ciklusaim ezert is tartanam furcsanak, ha egybol sikerult volna a pici. Mar lehet csak a parom beszeli be itt a dolgokat nekem. Nem tudom tanacstalan vagyok. Szoval jart mar igy valaki?
2010. szept. 1. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján 4pozitív teszted van, mert a nagyon-nagyon halvány is pozitív. :) Szóval szerintem baba. Nekem is ilyen tüneteim voltak - izomláz a hasban. Nem a párod beszéli be. :) Jövő héten már mehetsz dokihoz. Majd írj! Gratulálok!!! :))
2010. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A halvány pozi is pozi:) Milyen jó megérzései vannak a párodnak:))) Így legyen lottó ötösötök is!!! :)) Gratula!
2010. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív is pozitív :)

Gratulálok a babához :)

2010. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mind a négyen van csík, még ha halvány is, akkor ott valószínű baba van! Tök jó, hogy ilyen gyorsan összehoztátok:DD
2010. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat. Hat en nem is tudom igazabol elhinni, hogy ez összejöhetett. Na meg az a csik olyan nem is tudom milyen kicsim azt mondja ö latja , de en csak egeszen koncentralva latom. Tenyleg jo lenne ha mar is sikerült volna. Mondjuk mar több mint ket eve nem is szedek gyogyszert lehet ez is közrejatszik, ha ilyen gyorsan sikerült volna... Oh, bocsi, kicsit össze vagyok kutyulodva.
2010. szept. 1. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből nézd, a halvány is pozitív, a teszt elvégzése után kb. 10 percig érvényes az eredmény, utána eltűnhet a csík. Gratulálok, ez az apai megérzés :D
2010. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tüneteim vannak mint neked. Mellfeszülés és hasizomláz, semmi mensis tünet pedig szokott. TEgnapra nem vártam, még nem jött meg de még nem is teszteltem. Nagyon félek a csalódástól ezért még várok pár napot, persze az is lehet már reggel csinálom is a tesztet:)

Ez a várakozás kikészít.

Válaszolva a kérdésedre, a halvány pozitív is POZITÍV!!!!

2010. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A párodnak jók a megérzései :)
2010. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igazatok volt, es a parom tenyleg eszmeletlen! Ma reggel 2 clearblue teszt, ez a digitalis. mind a kettö pozitiv es 1-2 hetes. Szoval meg nagyon kicsi, de van...:)

Nektek pedig tovabbi jo probalkozast es szurkolok a pozitiv tesztekert!!

2010. szept. 2. 07:46
 10/10 A kérdező kommentje:
11:24-es csinaltal tesztet? ES?
2010. szept. 2. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!