Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltunk a ferjemmel spermavizs...

Nikolett85 kérdése:

Voltunk a ferjemmel spermavizsgalaton. Szerintetek a 14millioval teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a mennyiségtől függ, függ a mozgékonyságuktól, életképességüktől, százalékosan rajta kell lennie a leleten.

De a mennyiség is kevés 20 milliótol mondják, hogy jó.

Maca Vibével, aloe.verával növelni tudjátok. Aztán neten rendelhető a FER14, állítólag az is jó.

2010. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek 18 millió van de az orvos (urológus, és meddőségi orvos is) inszeminációt javasolt.
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor termeszetes uton nem lehet babank?
2010. aug. 31. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:

kitől lehet spermavizsgálatot kérni?

magán rendelős urológustól is?

bocs az off-ért

2010. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Off: itt rengetegen terhesek lettek előváladéktól is, tehát a 14 millióval ehhez képest hatalmas esélyetek van!
2010. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi kétszer voltunk spermavizsgálaton. Először azt mondták, hogy siralmas, és hogy reménytelen. Rá kb. fél évre vizsgálták megint, akkor egy másik dokinál, és azt mondta, hogy irigykedik erre a magas spermaszámra :-) Tehát nálatok is lehet, hogy legközelebb már jó lenne!
2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy teherbe esel így is csak előfordulhat, hogy évek kérdése.
2010. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is kétségbe estem mikor kiderült, hogy alacsony a férjem spermaszáma, úgy gondoltam hogy ha az urológus által javasolt vitaminokat eszi jobb lesz. Nem akartam semmilyen orvosi beavatkozást, hiába javasolta az orvos az inszemet, azt hittem majd megjavul a spermaszám. Egy év ment el erre.

Aztán csak az inszemnél kötöttünk ki.

2010. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Urulógustol kell kérni beutalót andrológiai vizsgálatra=spermavizsgálat!
2010. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 het mulva megyunk ujra vizsgalatra, hatha jobb lesz
2010. aug. 31. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!