Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltunk a férjemmel...

Tegnap voltunk a férjemmel spermavizsgálaton, ahol kiderült, hogy rosszak az eredményei, ennek ellenére van még remény?

Figyelt kérdés
A spermiumeredmény elkészülte előtt megvizsgálta a férjemet, és kiderült, hogy 'tankönyvi' herevisszér tágulata van. Aztán megjöttek a leletek, amin 21 mil. helyett 9 mil. ebből pedig csak 45% mozog, 20% megfelelő!én teljesen le vagyok törve, mert ez azt jelenti akkor, hogy a 9 mil 20%-a ami 1,8, tehát meddő? a doki azt mondta, hogy a műtét 70% segíthet!Jaj, most itt bőgök, segítsetek!!
2010. márc. 12. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A műtét tényleg segíthet, de bőgj! :-) A férjednek legalább már tudják az okot, ami miatt nem jó az eredménye, és van rá módszer is, hogy segítsenek ezen.


Kívánom nektek a legjobbakat, és mielőbbi babásodást!

2010. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ÁHHHHH........!Ne légy elkenődve!Az én férjemnek is ez volt!És most itt tartom a kezemben a kisfiúnkat aki 15hónapos és 12hetes terhes vagyok!!!És elvileg a férjem meddő....! :)
2010. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne bőgj - ezt akartam írni, csak félrement, bocsi
2010. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztatást Lányok!Bízom abban, hogy a Jóisten megsegít minket, ha úgy gondolja, hogy alkalmasak vagyunk a szülői feladatra!Tudjátok, mi hívő, keresztény házasságban élünk, így vannak olyan módszerek, amit erkölcsi okok miatt nem tudunk vállalni (pl.lombik).
2010. márc. 12. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!!!! Férjed szedjen FER14-et. Ez egy vitamin férfiaknak összerakva. Egy ismerősömnél sokkal rosszabb eredmények voltak mint nálatok és 2 hónap szedés után összejött a baba. ( Sikertelen 2,5 év után derült ki a férjével van a gond )

[link]

FEL A FEJJEL!!!!! Drukkolok!

2010. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is arra gondoltam, hogy ma veszek, és elkezdi szedni a férjem!és asszem ez alatt az időszak alatt én is elmegyek kivizsgáltatni magamat!
2010. márc. 12. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom min mész keresztül, mi hétfőn tudtuk meg a hasonló hírt.

Szinte ugyanaz a helyzet, mint nálatok: herevisszért talált a doki, ezért paráztunk az eredménytől, ami sajna hasonló lett mint nálatok. 7,6 millió/ml, ebből 36% normális :(

Nekünk két hét múlva kell menni még egy mintaadásra, úgymond ellenőrzésképpen, ha ott is ilyesmi lesz a helyzet, akkor lehet nálunk is műtét kell, meg gyógyik...


Nektek nem kell menni megint? Mióta próbálkoztok a babával sikertelenül?


Nem akarok rámenős lenni, de ha van kedved, írhatnánk egymásnak akár priviben is, hogy tartsuk a lelket a másikban, és ha van valami új infó, akkor megosszuk egymással :)

2010. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oksi, írok priviben :)
2010. márc. 12. 13:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!megküldtem az e-mailt, remélem megkapod :)
2010. márc. 12. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Aha, már válaszoltam is :)
2010. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!