Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is felborult a ciklusa...

Másnak is felborult a ciklusa a próbálkozástól? Valami okot mondott az orvos?

Figyelt kérdés

Ez volt a harmadik hónapunk, vagyis most még nem tudom múlt idő-e.

28 napos ciklusaim voltak, félidőben ovu, mindig éreztem. 2 hónapig ovu teszteltem, akkor is 14. és 15. napon volt ovum. Egyszer 5 nap barnázás után megjött előbb, 27 napos ciklus. Aztán késett 2 napot, 30 napos ciklus.

Most azt hittem 27 napos lesz megint mert tnapelőtt éjfélkor élénk piros vért láttam törléskor. Reggelre semmi. Azóta 1,5 nap telt el és nem jött meg, iszonyatosan pici barnás maszatolás volt. Mensi görcsöm hol van, hol nincs. A hőm még fenn. (2.ciklus amit mérek, az előzőnél mensi előtt szépen ment napról napra lefelé, majd aznap extrán alacsony lett).

Tesztet is csütörtökön csináltam, negatív volt. 10-es facelle. 12dpo.

Barnázásra kérlek ne írjátok, hogy progi hiány, pont az első hónap után emiatt mentem is dokihoz. A 21. ciklusnapi progim ref.tartomány feletti volt egy kicsivel ebben a ciklusban.


2021. szept. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Minden esetre menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad, valami gond van veled. (És akár progihiány is lehet, egy mérés ugyanis nem ér sokat)
2021. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem olyan formában, hogy a 30-31 napos ciklusom beállt szabályos 28 naposra.
2021. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barnás maszatolgatások semmiképpen nem nevezhetők normálisnak, főleg nem napokon keresztül. Mindenképpen érdemes dokival konzultálni.

Én a próbálkozás elején vettem észre, hogy rövidebbek lettek a ciklusaim. Érdekes tapasztalás volt, de végül abszolút rendeződött.

2021. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a legelső próbálkozós hónapban volt a barnázás 5 napig. Előtte utána soha. Most annyi hogy nem akar megjonni 😁 az 1 csepp óta
2021. szept. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!