Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? Terhes vagyok?...

Mitől van ez? Terhes vagyok? Abortusznál be kell feküdni kórházba?

Figyelt kérdés
kegyetlenül féllek,mert már majdnem egy hete késik a menstruaciom.csütörtökön kellett volna megjönnie,de nem jött meg.6nappal előtte,azaz szombaton voltam utoljara a pasimmal.védekeztünk gumival.amikor elélvezett,a gumit levette,majd 15 perc utan ujbolt belém tette a péniszét,de gumi nélkül.lehetséges,hogy terhes vagyok?nagyon faj lent a hasam,a derekam is,meg a cicieim is nagyon fajnak...
2008. dec. 9. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap csinálj egy tesztet! Már ki kell hogy mutassa! Így lehet hogy csak késik mert ezek lehetnek menzi tünetek is!
2008. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy nem a 6-nappal ezelöttitöl. mert ha pontos a tested akkor kb 1 héttel elötte volt pete érésed. de ha késett is a peteérés akkor is ha megfogant akkor még csak most ágyazíodik be és terhes tüneted még nem lehet.

szóval vagy elötte egy héttel voltatok védekezés nélkül együtt vagy még csak most ágyazódik be aminek nincs tünete.

abortusznál ha nincs komplikáció nem kell befeküdnöd.

2008. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mosta meg jól alaposan vízzel akkor, igen lehet hogy, terhes vagy. Szerintem csinálj egy tesztet ha pozitív irány a doki és vele meg tudod beszélni az abortuszt (ha 18 év alatt vagy kellenek a szülök). Abortusz (gondolom még nem szültél) akkor a méhszáj tágítás eltart egy ideig de, ha délelőtt kezdik akkor lehet hogy, délután(este fele) elengednek. De általában bent tartanak 1 estére. Utána pihensz egy kicsit és folytatod a megszokott életed. De ha lehet és most megjön és nincs baba akkor, légyszíves menj el dokihoz és írass fel fogamzásgátlót akkor, elkerülhetjük ezt a dolgot és legközelebb nyugiba leszel.
2008. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nov.29.-én voltunk együtt...és a menszimnek4.én kellett volna megjönnie...nagyon fáj a hasam:(sőt,kegyetlenül
2008. dec. 9. 17:31
 5/8 A kérdező kommentje:
18 alatt vagyok...
2008. dec. 9. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ha teszt pozitív beszéld meg anyuddal meg a dokival.
2008. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha terhes vagy, abortuszra mész akkor készülj úgy, hogy terhesség megállapítása + 2hét és mehetsz a kórházba három napra, ha nem szültél, délelőtt laminária, másnap műtét és harmadik nap reggel, ha nincs panaszod mehetsz is...

Miért 2hét? egy hét a vércsoport, és anélkül nem is fogad a kórház, plusz kétszer kell menni családsegítőhöz beszélgetésre, és persze időpont a kórházba.


Hajrá.

Amúgy a többi alkalommal ha védekeztetek akkor nem valószínű, hogy terhes légy. Csinálj egy tesztet. Ha nagyon nem tudod mikor kéne, akkor keress egy termékenységkalkulátort, és az alapján nézd meg. Vagy menj el dokihoz.

2008. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem az abortusz csak egy nap alatt lezajlott. reggel fél nyolcra kellett mennem,délelőtt tágitottak,3óra mulva műtöttek,délután 3kor már jöhettem haza. de az elintézni való sokáig tart,a vérvétel,a családsegitő.....stb.és drága is:S
2008. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!