Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen spermaszám növelő...

Milyen spermaszám növelő tippeket ismertek, kinek hogy vált be, mik a tapasztalatok? Kaja, homeopátia, .

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
maca vibe, c-vitamin , e vitamin, folsav , tökmag a cink miatt..ezeket szedte a férjem rendbe is jött,három hónap múlva babás lettem természetes úton,megsokszorzódott a spermaszám és több mozgó volt mint előtte,pedig doki azt mondta kapásból, hogy jöhet a lombik, de mi mondtuk ,hogy neeee:)emellett használtuk a pre-seedet vagyis azt én használtam:)most tesót szeretnénk, úgy, hogy újra elkezdte ezeket szedni pár hete.És legelső alkalommal a spermavizsgálat szerint két millió volt neki ebből alig mozgott tíz százalék, a maca vibe után pedig negyven millió lett a spermaszáma.
2010. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekünk a doki clostylbegitet írt fel a férjemnek, amit folyamatosan kellett szednie egész hónapban, emellett E vitamin, C vitamin, és valamilyen multivitamin is ajánlott. Nekünk 100 ezerről sikerült egy hónap alatt 1 millió 200 ezerre növelni, ami még mindig jóval a normál alatt van, de így is összejött a baba úgy, hogy én ráadásul PCOS voltam.

A tökmagról én is hallottam, hogy jótékony hatású.

Sok sikert!

2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

komolyan 100 ezerről 1 mill. 200-re?

és ezzel az értékkel babás lettél? ha tényleg igy van, akkor reményt adál nekem!!! nekünk 2-3 millió van. a doki azt mondta ne húzzuk az időt, menjünk lombikra. én azért még adnék neki egy kis időt.

ti meddig próbálkoztatok mig sikerült?


kedvs kérdező. nekünk még a FER 14-t ajánlották, amit dicsértek sperma növelőnek. nem olcsó. 14-15 ezer a havi adag és csak egy helyen lehet kapni Pesten a oktogon körüli gyógyszertárban, de lehet neten is rendelni.

az E vitamint C vitaminnal karöltve. és a párod semmi képp se fürödjön kádban meleg vizben, hanem helyette zuhany. nem tesz jót a meleg.

ill a Closty-t, mondjuk az már gyógyszer, de pasiknak is felirják. nekünk felirták, de nem használt. :(

2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A páromnak 1,5 millió a sperma száma, és minket impreszáriumra küldött a doki. Ha nektek kevesebbel is sikerült akkor talán nekünk is sikerulhet.
2010. aug. 27. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az impreszárium?
2010. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Maca Vibe, E-vitamin, Búzacsíra, C vitamin, vörösbor, méhpempő kapszula. Sok sikert!
2010. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, tök gyagya vagyok, inszemináció.
2010. aug. 27. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

inszeminációra?

nekünk azt mondta a doki, hogy 10 millió alatt nem csinálják meg. 10 millió alatt csak lombik. 10 mill. felett inszem.

azért nem mindegy, hogy melyiket csinálják.

2010. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Régi, de talán vaalkit érdekel. Amit ajánok: Mega Daily One Plus emelt dózisú multivitamin, tökmag (jót tesz a heréknek), Maca, naponta sok folyadék és heti 3 testedzés (ne legyen nagyon megterhelő). Semmi dohányzás, alkohol, drog. Új sperma kb. 90 nap alatt érik, szóval minimum ennyi idő kell, hogy minőségi változás beálljon.


Amit erősen nem ajánlok, az a feszülős boxeralsó. Szexi meg minden, de a heréket úgy összeszorítja és melegen tartja, hogy évek alatt képes eljuttatni a gazdáját az azoospermia állapotba. A kerékpározás és meleg ülőfürdő sem ajánlott.

2018. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!