Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek idálisan hány...

Szerintetek idálisan hány évesnek kellene lennie a férfinak az első gyermeke születésekor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a 30-as éveiben.


Ha huszonéves még rájöhet hogy ezt kihagyot ezt nem élt meg.. negyven körül már leszoktak nyugodni és ált. nem pénzt hajtják.

2010. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28-30.
2010. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz általánosítani... Én pl. láttam már 25-26 éves apukát is, aki teljesen beleszeretett a lányába. Egyik legjobb apuka, akit ismerek! És láttam már olyan 30 éves apát is, akinek azért kellett a gyerek, mert a családban másnak is született és nem akart lemaradni. Mai napig csapni való szülő, nem sokat foglalkozik se az anyukával, se a gyerekkel.

Ha mégis általánosítanánk, akkor 28-31/32 éves kor körül ideális. Ekkorra már általában van egy stabil párkapcsolat, egy állandó lakhely, még ha nem is saját, de állandó és van egy "akármilyen" autó, baj esetére. És persze a kedves urak is ekkorra már megkomolyodnak, megérnek az apaságra. Általában...

2010. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kor függő!!!Egy huszonéves is lehet jó apa aki a családjáért él és negyven felett is lehet csapodár akire nem lehet alapozni!Mindenképpen 20 felett legyen de azon túl már csak a gondolkodásán múlik!
2010. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férjem 24 évesen lett apuka! Azóta már 4 gyerekünk van. Imádja a gyerekeit, nála jobb apát nem kaphattak volna. Szerintem se korfüggő, hogy ki mikor érik meg az apaságra. Ugyanúgy, ahogy egy 20 éves nő is lehet felelősségteljes anya, úgy egy fiatal apa is lehet. Hogy ki mikor érik meg az nem a kortól függ.Hány olyan nőt és férfit ismerek, akik még közel a 40-hez se értek meg a gyereknevelésre!!!!
2010. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
náluk nincs biológiailag ideális kor. lelkileg kell megérni rá. az én férjem 26 (én 25). most várjuk az 1. babánkat, nagyon lelkes :)
2010. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én férjem 22! évesen lett apa,felelősségteljes,mindene a család,és most várjuk a második babánkat,most 25 éves!!!!!! Ellentétben a sógorával,aki 30-on túl van,tizenX év házasság után hagyta ott a családját,az 5éves lányát,mert élni akar!Szégyen a családra nézve!

Szóval szerintem sem korfüggő!

2010. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem korfüggő, viszont ha nagyon általánosítok, akkor 30-32 év az ideális.
2010. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 21 évesen lett apuka, és imádja a fiát! Mellesleg: itt az anyuka döntött úgy, hogy lelép..no comment! Szerintem nem lehet általánosítani!
2010. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!