Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 25-én negatívat teszteltem...

Még 25-én negatívat teszteltem, ahogy "megjött", fel is adtam. Mit tegyek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Okt 25-én rendesen menstruáltam, kb 5 napig. Ezután November 28-án jött meg, el is múlt 3 nap után, nem volt darabos, napi 1-2 tampont használtam csak, (azt is a higiénia miatt, elég lett volna szerintem tisztasági betét is, csak nem szeretem).

Még 25-én negatívat teszteltem, ahogy "megjött", fel is adtam. Gyakran megszédülök, olyan érzékenyek a melleim, mint még soha, szárazabb a bőr a bimbó körül. Alig eszem, szinte csak az édességtől nem fog el hányinger. Hamar elfáradok, és legszívesebben egész nap aludnék.

Teszteljek újra vagy menjek rögtön dokihoz? Az utóbbit nem szeretem, többször kellemetlenül jártam már:(

Valakinek van esetleg hasonló tapasztalata?

Köszönöm


2008. dec. 8. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy tesztelj, reggel vagy még ma, sok sikert:)drukk
2008. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ugy tünik,hogy baba van a dologban,de ne éld bele magad.

Vegyél még ma egy tesztet,szerintem.

Ja és ird meg az eredményt!

Sok sikert!

2008. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet baba, és tesztelj nyugodtan, ne menj addig orvoshoz. viszont lehet hormon probléma is. lehet azért nem jött meg mert valami hormon problémád van azért érzed maga így. ha most ateszt negatív lesz akkor valami betegséged van.
2008. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! Úgy örülök a bíztató szónak, a szívem is elkezdett kalimpálni:)

Már több, mint egy éve próbálkozunk, december elején kezdtem el szedni C vitamint, vasat (vashiányos voltam-vagyok)és Elevitet is, remélem jókor:)

Azt elfelejtettem írni, hogy óránként kell pisilnem és szokatlanul sok a hüvelyváladékom, nem tudom, ez jót jelent-e.

Mindenképp írok majd, tesztet szerintem csak holnap tudok szerezni..

2008. dec. 8. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak is köszi, remélem baba és nem hormonprobléma.. :)
2008. dec. 8. 13:49
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos negatív lett. :(
2008. dec. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!