Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap azaz 9.en volt ovum,...

Tegnap azaz 9.en volt ovum, kivancsi lennek, hogy van e itt meg olyan szemely akinek hasonlo idopontvan volt ovuja, vagy esetleg lesz :) Van e kedvetek egyutt varni a nemvartig es beszelgetni? :)

Figyelt kérdés
Remelem ez a honap vegre sikeres es hozzank is bekoszont ez a nagy aldas!
2021. jún. 10. 07:57
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Mintha latnek valamit, de nem hiszem h az aminek hiszem, annyira halovany, varok meg par napot es megismetlem!!
2021. jún. 19. 01:05
 32/41 anonim ***** válasza:
1 vagyok ha az ami, akkor, holnapra is erősödik,nekem volt olyan hogy délutántól lett + és délutánra erősödött.
2021. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Mindenkepp tesztelek es irok h mizu!!
2021. jún. 19. 09:27
 34/41 A kérdező kommentje:
Szerintem legkozelebb holnap reggel tesztelek es egy masik fajta tesztel!
2021. jún. 19. 09:30
 35/41 anonim ***** válasza:
A predector az ilyenkor már jól mutatja
2021. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Csinaltam most egy predictort de az sajna negativ lett, szoval ez a honap se sikerult! Majd talan a kovi!
2021. jún. 19. 21:25
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Várható volt
2021. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos most hajnalban megjott!nagyon azt erzem h elengedem ezt az egeszet, nem Lh tesztelej, nem fogom figyelni a ciklusomat! Ennel tobbet mar nem tudok megtenni h legyen baba! Tenyleg igaz a mondas, ne akard es akkor lesz gyereked!
2021. jún. 22. 03:04
 39/41 anonim ***** válasza:

Hogyha túl sok stressz az LH teszt és a folyamatos követés, akkor nyugodtan hagyd el vagy tarts egy kis szünetet.


Tudom, hogy nehéz (nekem is nehezen megy), de próbálj meg másra koncentrálni. Nekem is kihat minden másra az életemben és sokszor kell emlékeztetnem magam rá, hogy más céljaim is vannak az életben és nem szabad ezeket sem háttérbe szorítani. Kifejezetten terápiás, amikor valami mással is foglalkozol, ami előre viszi az életed egy másik területen és nem kell azt érezned, hogy megállt minden, csak mert nem jött a baba.


Sajnos annyi minden lehet a háttérben, ami nem egyértelmű elsőre. Nem Csak a PÉ és a spermium minőség-mennyiség számít.. Adj magatoknak időt, de ha úgy érzed, hogy egyedül nem megy, akkor ne félj a kivizsgálásoktól és ne félj segítséget kérni!

2021. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Igen azt erzem, h kezd ez az egesz elhatalmasodni rajtam, voltam nogyogyasznal meg amikor fel eve probalkoztunk, igaz, hogy hormonsort nem nezettem meg akkor, csak megnezett es mutatta is meg mondta is h nagyon szep a mehszajam, a petefeszkeim, nincs se ciszta se mioma, hogy nagyon szep a mehem allapota es pont volt is 2cm dominans tuszom, tokre megorultem, aztan meg abba a honapban parom is ment spermavizsgalatra es neki is jok voltak az ertekei!Mindenkepp szeretnek hagyni magunknak idot, minimum ezt az egy eves intervallumot, ahhoz meg van, 4 honapunk!Addig hagyom az Lh tesztelest es ezt az egesz agyalast, vettem is konyveket, azokkal fogom magam plusz lefoglalni, meg persze ott a munka,az itthoni dolgok es juliusba megyunk is udulni! Koszonom, hogy irtal, nagyon jol esett! ❤️❤️
2021. jún. 22. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!