Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baj, hogy ilyen...

Szerintetek baj, hogy ilyen halvány? Az ovum hő szerint és teszt szerint is február.21-én volt.

Figyelt kérdés

[link]


Volt akinek ilyen halvány volt és nem kémiai lett belőle?



2021. márc. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 24en volt ovum. Es ilyen.

Ma csinaltam. En a helyedben nem aggodnek mert mindnekinek mas utemben nol. Milyen erzekenysegu a tied?


[link]

2021. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10-es.
2021. márc. 9. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Marmint mindenkinek mas utemben nol a hcg a szervezeteben. Bocsi front van. Probalj tesztelni ugyanezzel 2 nap mulva.Szurkolok ❤️❤️❤️

1es voltam.

2021. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ismételd meg. Nem tűnik szinesnek a csík. Az első valaszolóé egyértelmű pozitív.
2021. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, azért is aggódom, mert ez nagyon halványka, már sokkal erősebbnek kellene lennie.

Azért reménykedek hátha.

Neked boldog babavárást kívánok 1-es!

2021. márc. 9. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem két nap késés után volt ennél kicsit erősebb, most voltunk a 12 hetes uh-n, semmi baja. Ha nagyon aggódsz, nézess vérből hcg-t két nap különbséggel, abból kiderül ha baj van.
2021. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem ilyen halvány tesztem volt nem várt után 10nappal. Itt van a kislanyom mellettem :) és végig probléma mentes terhesség volt!
2021. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja azt lehagytam hogy nem várt napján teszteltem egyet és olyan pozitív volt hogy majdnem leesett.

Utána is csináltam meg kettőt és azok is nagyon erősek voltak.

Meg is 8hetesen elveteltem..

A halvány teszttel meg lett egy gyönyörű kislanyom.

Szoval tényleg nyugodj meg kérdező!

7es voltam

2021. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. márc. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!