Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap azaz 9.en volt ovum,...

Tegnap azaz 9.en volt ovum, kivancsi lennek, hogy van e itt meg olyan szemely akinek hasonlo idopontvan volt ovuja, vagy esetleg lesz :) Van e kedvetek egyutt varni a nemvartig es beszelgetni? :)

Figyelt kérdés
Remelem ez a honap vegre sikeres es hozzank is bekoszont ez a nagy aldas!
2021. jún. 10. 07:57
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, igy, h nagyon rosszul birod az idot a tesztelesig, mikor fogsz tesztelni?
2021. jún. 10. 18:19
 12/41 anonim ***** válasza:
55%

2es vagyok, legkorábban 18-án, inkább 19. Előtte teljesen fölösleges sajnos.


Nekünk ez a 9. próbálkozós hónap. Elvileg mindkettőnk rendben van.

2021. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Igen ezzel en is igy vagyok h 18,vagy 19,kivancsi leszek nagyon h osszejon e nekunk :) a lenyeg h akkor rendbe vagytok, de akkor is idegorlo a varakozas, engem az idegesitett sokaig, h senkivel nem tudtam ezekrol a dolgokrol beszelgetni, de mostmar ugy vagyok vele, h jon amikor jonnie kell es akkor majd nagyon fogunk neki orulni!
2021. jún. 10. 18:33
 14/41 anonim ***** válasza:
55%

Igen örülök, hogy rendben vagyunk, csak így nem tudjuk, hogy miért nem jön össze.

Az elmúlt évben több barátnőm lett terhes az első hónapban vagy véletlenül. Nyilván szeretem őket és nagyon örülök nekik, de az elején velük nem szívesen beszéltem erről. Mostmár azért elmondtuk pár barátnőmnek, hogy próbálkozunk, néha segít ha van akivel meg lehet beszélni, de azért nem vertük nagy dobra.

Nekem ez a két hét kritikus, főleg amikor nem vagyok elfoglalt.

2021. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Ismeros a helyzet es az erzes! Nekem is sok munkatarsam, baratnok, ismerosok lettek babasak, persze orulok nekik en is, de ilyenkor mindig azon porog az agyam h helyesen etkezem, sok vitamint szedek, nem cigizem, nem kavezom, ok cigiznek,kave, energi ital, stb es igen mindegyiknek csak ugy jott a baba!Akkor jon a szokasos mondat, h ne gorcsolj ra,Nem gorcsolok, attol gorcsolok be ha ezt mondogatjak :d Amugy en is kb 4 honap utan mondtam csak el a kornyezetemnek h rajta vagyunk a dolgon!
2021. jún. 10. 19:07
 16/41 A kérdező kommentje:
Nah igen az sokat segit ha eltudod foglalni magad, de azert mindig van ido az agyalasra,vissza epitettem az eletembe egy regebbi hobbimat a szappanozast! Kezmuves szappanokat gyartok, most ezzel probalom lefoglalni magam, jah meg hat szokasos, sok fozes sutos stb, mindenfele receptet kiprobalok!
2021. jún. 10. 19:09
 17/41 anonim ***** válasza:
55%

1 vagyok timi így egyszerűbb

Nekem itt a 2 éves aki a napalaimat teljesen leköti. Én egy héttel szültem uncsi tesó után, most 1 hónappal szült volna utánam, ha megszületik a lányom. Nem könnyű látni.

2021. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom :(
2021. jún. 10. 19:31
 19/41 anonim ***** válasza:
55%

Igen, a ne görcsölj rá örök kedvenc.

Előző ciklusban pont egy vizsgára tanultam, úgy szörnyű volt, mert a tanuláson kívül tényleg semmi dolgom nem volt, de állandóan volt időm gondolkozni. Persze nem lettem terhes és akkor döntöttünk úgy, hogy kivizsgáltatjuk magunkat idő előtt. Semmi értelme nem volt olyan szempontból, hogy nem derült ki semmi, de sokkal jobban érzem magam, hogy végre történt valami meg nem éreztem magam teljesen tehetetlennek.

2021. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom szegény férjeteket, hogy ennyire időre szexeltek. Lehet ezért nem jön össze, mert rástresszeltek meg ekörül forog minden.

Aztán megy a csodálkozás, ha majd szeretőt tart...

(Egy férfi, aki volt már hasonló helyzetben. A feleségemmel meg is beszéltük, hogy ez így nem mehet. Következő hónapban megfogant a fiúnk).

2021. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!