Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennél a tesztnél ez pozitívnak...

Ennél a tesztnél ez pozitívnak számít? Többi lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szombatra nem várom a menzeszem,akkor leszek a 14.dpon. (szabályos 28 naposak a ciklusaim). Tegnap a 11.dpon csináltam egy Predictor Early tesztet,hát mintha láttam volna rajta 2.csíkot halványan,igaz nem reggeli vizeletből készült.Ma reggel csináltam egy nem digitális Clearblue tesztet ami negatív lett.Volt még itthon egy Trimeszter tesztem,gondoltam elhasználom,így nem lesz több kísértés,majd legközelebb vasárnap tesztelek,a nem várt után 1 nappal ha nem jön meg :-)Nem használtam még soha ezt a tesztet,25-ös érzékenységű,ma a 2. vizeletből csináltam meg.(12.dpon).Fél perc után látható lett a 2.csík rajta.Csatolom a tegnapi Predictor tesztemet és a mai tesztemet fél perc után fotózva és 10 perc után fotózva.Aki használta már ezt a fajta tesztet,tudna nekem válaszolni hogy ez pozitívat jelent ennél a tesztnél?A Predictorról sajnos elég sok rosszat olvastam.Természetesen tudom hogy még bármi lehet a hátralevő két napban,de én ettől is nagyon boldog vagyok :-)


[link]


[link]


[link]


2021. máj. 27. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem pozik, de makd mensi elmaradása után örülj!


Halkan gratu

2021. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a predi csak terhességnél ilyen amúgy szürke vagy hómező
2021. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:-) Természetesen még nem élem bele magam,nem is említem még a férjemnek se.
2021. máj. 27. 12:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Predictor erősebb szokott lenni 11.dpon, délutániból is. Nekem a 8.dpon volt ilyen halvány mindkét babámnál.

De lehet a tiéd később fogant. Drukkolok! 23+6hetes kismami

2021. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valami sikerült, az már biztos :-) Meglátjuk, mi lesz belőle. Reméljük a legjobbakat, ezen a ponton azért a babák többsége megmarad (70% fölötti az arány), szóval van okod reménykedni.
2021. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Vasárnap újra tesztelek 1 nap késés után, akkor már erősebbnek kell lennie☺️
2021. máj. 27. 13:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Az első 2 pozitív, a harmadik szerintem csak 1 csík.

Én nem élném még annyira bele magam, nekem 2x a nemvárt elött volt ilyen tesztem, mégis megjött. Azota nem tesztelek nemvárt elött

2021. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt halványan csíkos tesztem se menzesz előtt, de többször olvastam hogy előfordulhat.Természetesen ezért nem is élem magam bele. Szerencsére a szokásos PMS tüneteim se jelentkeztek úgy ahogy szoktak. Hasam szúrkál a köldököm alatt, nem az a tipikus meg fog jönni érzés. Melleim is már a peteérés utántól szoktak fájni, most az sincs. Na majd kiderül mi lesz😉
2021. máj. 27. 14:23
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná a kérdésem, megjött sajnos reggelre pontosan a 28.napon😥
2021. máj. 29. 07:06
 10/16 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Ez kémiai volt valószínűleg. Ezért is írtam, hogy a predictor ilyenkor már sokkal erősebb. Kitartás, új hónap, új remény.
2021. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!