Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennél a tesztnél ez pozitívnak...

Ennél a tesztnél ez pozitívnak számít? Többi lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szombatra nem várom a menzeszem,akkor leszek a 14.dpon. (szabályos 28 naposak a ciklusaim). Tegnap a 11.dpon csináltam egy Predictor Early tesztet,hát mintha láttam volna rajta 2.csíkot halványan,igaz nem reggeli vizeletből készült.Ma reggel csináltam egy nem digitális Clearblue tesztet ami negatív lett.Volt még itthon egy Trimeszter tesztem,gondoltam elhasználom,így nem lesz több kísértés,majd legközelebb vasárnap tesztelek,a nem várt után 1 nappal ha nem jön meg :-)Nem használtam még soha ezt a tesztet,25-ös érzékenységű,ma a 2. vizeletből csináltam meg.(12.dpon).Fél perc után látható lett a 2.csík rajta.Csatolom a tegnapi Predictor tesztemet és a mai tesztemet fél perc után fotózva és 10 perc után fotózva.Aki használta már ezt a fajta tesztet,tudna nekem válaszolni hogy ez pozitívat jelent ennél a tesztnél?A Predictorról sajnos elég sok rosszat olvastam.Természetesen tudom hogy még bármi lehet a hátralevő két napban,de én ettől is nagyon boldog vagyok :-)


[link]


[link]


[link]


2021. máj. 27. 12:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves 4-es.Én már ennek is örülök hogy egy kémiai összejött ☺️Bízom benne hogy a következő hónapban sikerülni fog☺️
2021. máj. 29. 08:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Biztos kémiai terhesség volt.Nekem tegnap kellett volna megjönnie,csütörtöki teszt negatív.Még nem jött meg,ha nem fog szerdáig,(akkor lesz 31.napban és nekem is 28 ra szokott)veszek még egy tesztet,de facellét,az jobb.Amugy valami elindult nálad én így jártam 2018 novemberbe,decemberbe megint terhes lettem.
2021. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szorítok neked kedves utolsó válaszoló, hátha neked sikerült 😉Bízom benne hogy hamarosan nekünk is sikerül a kistesó ☺️Írj mindenképpen ha teszteltél.
2021. jún. 1. 05:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nem bírtam ki,tegnap csináltam egy facelle tesztet,elég halvány,de pozitív lett.Hát nem élem bele magam....ha nem jön meg továbbra sem,akkor csinálok még egyet.A kislányomnál pont így volt,nagyon nehezen erősödött.
2021. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki ☺️Tudsz képet küldeni a tesztedről? Akár üzenetben is😉
2021. jún. 1. 12:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom sikerult e
2021. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!