Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH tesztet szeretnék használni...

LH tesztet szeretnék használni jósként. Ha megjelent halványan a második csík, az már a hcg-t jelez vagy még lh-t?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 23. napomon, pém a 14. napon volt, 28 naposak a ciklusaim. Tudom, hogy naponként az erősödést kell néznem reggeli vizeletből, csak ezen kicsit elgondolkodtam.
2008. dec. 7. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes jósként használni. Nagyon megoszlanak a vélemények. Nem minden esetben mutatja ki a hcg-t.
2008. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt minden kérdésedre megtalálod a választ :)

2008. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aztn kell nézned, hogy napról napra erősödik e a második csík! Nekem igazolta a babámat 3 nappal a nem vár előtt. A HCG csak a nem várt napján lett pozitív! Szorítok!
2008. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem erősödött aztán a napján rendesen megjött.

Azt mondják, hogy korai szakaszban sok "terhesség" végződik észrevétlenül, menzesz formájában. Én akkor teszteltem pozitívat amikor nemhigy előre nem tesztelgettem, de még azt is elfeledtem,hogy meg kellett volna jönnie. Tudatosan jutottam el idáig, mert saját magamat is untam már, hogy peteéréstől terhességi tesztig, onnan pedig lh tesztig, törpemikroszkópon keresztül éltem.

De persze lehet, mindenkinek végig kell ezt csinálnia, hogy aztán rájöjjön nem szabad sürgetni az időt, pláne nem egy kis életet.

Ő DÖNTI EL MIKOR JÖN, MI PEDIG MINDENT MEGTEHETÜNK,HOGY KÉSZEN ÁLLJUNK A FOGADÁSÁRA:)

Sok sikert!

2008. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sürgetni akarom az időt, már második baba lenne, csak egészséges kíváncsiság hajt egy picit. Fél éve próbálkozunk, még soha nem használtam ovu tesztet jósként, gondoltam kipróbálom. Jól bírom még a sikertelen hónapokat, persze könnyen, mert van már egy édes fiam.
2008. dec. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!